‘اوبری هاف آن را منفجر’: Mike Krukow می گوید که او را از دست ندهید سابق غول پیکر در مراسم

یکی از محترم ترین صداها در San Francisco Giants سازمان بدحجابی اوبری هاف برای رفتار کردم که اولین سابق baseman محروم از یک جشن آینده در Oracle پارک.

“من فکر می کنم که اوبری هاف آن را منفجر و من فکر می کنم او نیست که شامل چیزی است که او نیاز دارد را به قلب” پخش مایک Krukow گفت: در روز سه شنبه “Murph & مک نشان می دهد.”

قهر کردن که دارای سابقه ارسال و زن ستیز توییتهایی شد و به تازگی مطلع شده توسط این تیم است که او نمی خواهد دریافت دعوت نامه به مراسم جهانی 2010 سری-تیم برنده.

بیشتر: “آویزان کردن در او’: اوبری هاف می رود در نمایش رادیویی می شود لگد کردن

در بیانیه ای غول ذکر شده “چند دیدگاه در رسانه های اجتماعی هستند که غیر قابل قبول و خلاف ارزش از سازمان ما است.”

“یکی از چیزهایی که واقعا هرگز می شود مورد بحث در هر قرارداد شما تا کنون ثبت نام با یک تیم حرفه ای است که آنها یک بند در آن وجود دارد که در آنها صحبت کردن در مورد چگونه شما به عنوان یک بازیکن باید به comport خود را در شیوه ای مناسب,” Krukow گفت: “Murph & Mac.” “اینها کلماتی است که هنگامی که شما ثبت قرارداد خود را, آنها را متوقف بحث و نقطه به نقطه آن را و بگو:” آیا شما را در درک ؟ کل ایده این است برای ایجاد یک تصویر مثبت در جامعه از طرف غول.”

در علاوه بر این به بارها و بارها توهین به زنان استخدام مربی مردان تیم هاف نوشت: در حال حاضر حذف توییت: “بیایید یک پرواز بیش از و ربودن حدود 10 [زنان] در هر. ما می توانید آنها را در اینجا به عنوان آنها فن ما و خوراک ما انگور, میان چیزهای دیگر.” هاف ادعا می کند که یک شوخی بود.

وقتی پرسیده شد که اگر او را از دست هاف حضور در 2010 مراسم Krukow جواب داد: “من شخصا ؟ هیچ.” احساسات تکرار شد توسط Giants’ پابلو Sandoval که گفت: در بهار آموزش و میگویند که او “نمی شود غمگین” هاف آمدن نیست.

“من فقط فکر می کنم او شده است مسئولانه” Kruk گفت: “و او را به پرداخت قیمت آن است.”

Katie Boland است SFGATE ارشد دیجیتال ویرایشگر. تماس با ما: [email protected] | توییتر: @katiedowd

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>