آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین (D) روز سه شنبه گفت که این شهرستان در بخش مراقبتهای ويژه (Icu) در ظرفیت هستند و هشدار داد که بیمارستان در منطقه نیز می تواند به زودی حداکثر میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من شک دارم که در برخی از نقطه به زودی در بیمارستان های ما ممکن است در نزدیکی ظرفیت” کف گفت: CBS محلی وابسته است.

“در حالی که هنوز هم وجود دارد تخت در دسترس … ما مراقبت های ويژه در ظرفیت هستند. این است که چرا ما یک گام جلوتر رفته اند در آتلانتا و از مردم خواست لطفا در خانه بمانند,” او اضافه شده است.

تبلیغات

“ما در حال حاضر چندین تخت در Grady بیمارستان و مردم باید درک کنند که هنگامی که ما تاخت و تاز کردن بیمارستان های ما مردم هنوز هم می آیند با حملات قلبی مردم هنوز هم تصادفات است.”

تعداد تایید عفونت کروناویروس در گرجستان رسید به حدود 1,100 روز سه شنبه با مقامات بهداشتی در بخش های دیگر دولتی نیز هشدار ويژه شده توسط COVID-19 موارد است.

شماره های منتشر شده توسط وزارت امور خارجه روز سه شنبه ذکر شده 361 بیماران بستری به علت ویروس آسوشیتد پرس گزارش داد. Dougherty County در بخش جنوب غربی گرجستان به رهبری دولت نسبت به دولت و وزارت بهداشت با 101 عفونت.

دکتر استیون آشپزخانه افسر ارشد پزشکی در قمر Putney بیمارستان یادبود در Ga., گفت که بیمارستان سه Icu هستند و این تسهیلات شده است مجبور به ساخت یک عملا چهارم 10-تخت ICU برای همه بیماران دیگر نیز که پر شده است.

“ما همچنان به افزایش تعداد COVID-19 بيمار در مراقبت از ما,” آشپزخانه گفت: با توجه به AP. “ما به سرعت در حال نزدیک شدن به نقطه حداکثر ظرفیت. ما نیاز به یک دریچه تسکین.”

پزشکان مجبور به تخلیه برخی از بيماران ICU دوشنبه به ایجاد فضا برای پنج بدتر شدن بیماران در آشپزخانه گفت.

مادر گفت که این سیستم امیدوار به ایجاد بیشتر ICU در فضای دوم تسهیلات سیستم صاحب در سراسر شهر اشاره کرد که مقامات دولتی در حال حاضر تحویل یکی دیگر از 20 هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de