آتلانتا شهردار: خیابان های شلوغ در Cinco de Mayo ‘ناامید کننده’

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین (D) گفت: این جمعیت در خیابان های شهر در Cinco de Mayo شد “ناامید کننده است.”

کف واکنش نشان داد و در سی ان ان “روز نو” به یک ویدیو نشان دادن تجمع مردم در روز سه شنبه در آتلانتا رستوران ها و کافه ها برای جشن تعطیلات.

“این ناامید کننده بود و چه شد بسیار روشن بود که مردم چیزی از گذشته این پیام است که ما باز برای کسب و کار,” او گفت:. “آنها نمی کنید و به بخشی که گفت این است که هنوز هم روزانه ویروس و که شما نیاز به ادامه به لحاظ اجتماعی فاصله و ماسک می پوشند.”

تبلیغات

“ما نه از جنگل” او هشدار داد.

شهردار به طور خاص هشدار داد که کانون در شمال شرقی بخشی از دولت است “به سرعت در حال رشد”.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) شروع بازگشایی اقتصاد دولت هفته گذشته رستوران ها اجازه می دهد برای باز کردن به فرد در ناهار خوری و عمل در 50 درصد ظرفیت که موجب یک واکنش.

کف و چند تن از کارشناسان از جمله افرادی بودند که به نام بازگشایی زودرس. رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump داوطلب داشته ‘VIP’ لیست آگهی برای لوازم پزشکی: گزارش بیش از نیمی از نیروی کار در تایسون گیاه در آیووا تست مثبت برای coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد پشتیبانی برای کسانی که از دست داده اند و خانواده با توجه به کروناویروس بیشتر همچنین با انتقاد از استاندار برای بازگشایی طرح پیش از اجرای آن هفته گذشته است.

گرجستان تایید کرده است حداقل 30,562 موارد coronavirus منجر به 5,709 بستری شدن در بیمارستان و 1,305 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>