Ather آمپر تا عملکرد

Ather انرژی است یک مثال درخشان از یک شروع است که به جهان نشان داده است که ممکن است به یک روروک مخصوص بچه ها برق با منطقی عملکرد خوب و محدوده بدون به خطر انداختن در طراحی و یا ساخت با کیفیت. پس از راه اندازی موفق Ather 450 شرکت نیست استراحت بپردازد و باعث تکامل از 450 به Ather 450X. آن وعده بهبود عملکرد باتری محدوده و ویژگی های دیگر. سوال این است که آیا ‘X’ ضرب Ather الکتریک را تجربه کنید ؟

چگونه آن را نگاه می کنید ؟

این Ather 450 همیشه ایستاده بود برای آن طراحی مربوط به اینده و این همان مورد با 450X به عنوان هر دو e-اسکوتر به اشتراک گذاری همان بدنه. تنها عناصر است که تشخیص X از 450 سپس ‘X’ نشان و سه گزینه های رنگ خاکستری و سفید و نعناع سبز.

نشستن در پشت نوار و شما را متوجه خواهد کرد که یک نام تجاری جدید صفحه نمایش لمسی پانل ابزار است که بسته در ویژگی های بیشتر. این اندیشه مبتنی بر سیستم (ساده لینوکس در 450) شامل بلوتوث و Wi-Fi به کاربران اجازه می دهد برای جفت کردن تلفن خود را برای دریافت هشدار از تماس های دریافتی و یا گوش دادن به موسیقی بر روی بروید از طریق Ather برنامه. یکی می تواند به سادگی شیر روی صفحه نمایش به تغییر آهنگ و یا پاسخ به تماس. اگر شما دوست نداشتن ایده گرفتن دست خود را روی میله ضامن سوئیچ می توان برای انجام همان تابع است.

این 450X بطور قابل توجهی سبک تر از 450. بیشتر از وزن-صرفه جویی در بخش جلویی زمانی با نصب یک فندک خوشه ابزار حذف در هیئت مدیره شارژر و نصب معمولی و لوله فرمان.

چه کارایی ؟

به منظور بهبود عملکرد و بهره وری Ather توسعه جدید و بزرگتر لیتیوم-یون باتری کارآمد سیستم مدیریت باتری و دوباره تنظیم موتور به توسعه بالاتر اوج قدرت. نصب باتری ظرفیت 2.9 کیلووات ساعت (تا از 2.71 کیلووات ساعت 450) و ترجمه برای بهبود باتری محدوده از 75 به 85km در حالت سازگار با محیط زیست. در آن طول می کشد در مورد 5hr 45 دقیقه به شارژ باتری به 100 درصد با استفاده از یک استاندارد در خانه-شارژ نقطه.

موتور از سوی دیگر توسعه اوج خروجی 6kW (تا از 5.4 کیلو وات). از همه مهمتر اوج گشتاور بالا رفته از 20.5 نانومتر به 26Nm!

جدید e-روروک مخصوص بچه ها ارائه می دهد سه روش سوارکاری حالت دیده می شود در 450: ‘محیط زیست’, ‘سوار’ و ‘ورزش’. هر فراهم می کند عملکرد بیشتر و در نتیجه سریعتر شتاب. اما شکر و تخم مرغ در این عملکرد کیک جدید حالت تار از 450X است که تبدیل همه چیز به 11.

من هرگز احساس برقی روروک مخصوص بچه ها موج پیش رو با چنین نشاط — و آن این است که چیزی گفته باشد. 0-40kph می آید تا در 3.3 ثانیه در حالی که با حداکثر سرعت دویدن از وقفه به 60kph است اعزام در 6.5 ثانیه. که تقریبا 1 ثانیه سریعتر از سریعترین بنزین-طراحی اسکوتر 125cc. سرعت بالای آن باقی مانده است در پوش 80kph اما این فقط یک طرف داستان. این رول شتاب به خصوص بین 20-50kph که باعث می شود این e-روروک مخصوص بچه ها فوق العاده پاسخگو و من فکر می کنم که باید آن را آسان به نگه دارید تا با و یا حتی فایل های فشرده گذشته بزرگ-ترافیک شهرستان.

به عنوان سرگرم کننده آن را به عنوان ممکن است, اگر چه, در اینجا نکته. همه از این عملکرد سریع می آید در هزینه های یک طرح اشتراک خواهد کرد که شما را ₹1,999 — هر ماه. لقب ‘Pro’ بسته می شود شما ممکن است بهترین شتاب و دامنه (85km) همراه با دسترسی به شارژ سریع در 1.5 متر/دقیقه. مشتریان همچنین می توانید انتخاب کنید به علاوه طرح در ₹1699 که قطره موتور اوج خروجی به 5.4 کیلو وات و 22Nm گشتاور. باتری این محدوده نیز می افتد توسط 10km (به 75) در ‘محیط زیست’ در حالی که ظرفیت قابل استفاده (که همیشه کمتر از ظرفیت نصب شده) می بیند کاهش 2.4 کیلووات ساعت (آن 2.7 کیلووات ساعت در نرم افزار برنامه ریزی). فکر می کنم از آن به عنوان یک تلفن همراه برنامه داده که در آن شما خواهد پرداخت بیشتر برای مرور سریع تر و بافر سرعت.

این 450X نیز می تواند خریداری شده و بدون طرح اشتراک برای ₹1.49 لاخ (به علاوه) و ₹1.59 لاخ برای نرم افزار. این شامل هزینه Ather اتصال بسته که مورد نیاز است برای به روز رسانی OTA. خرید در صف مقابل نمی دهد شما را به دسترسی به سریع رایگان-شارژ Ather شبکه شبکه یا. اشتراک تضمین OTA به روز رسانی سریع شارژ شبکه و نامحدود گارانتی باتری (سه سال بدون اشتراک).

ما خوشحال به گزارش که Ather است tinkered بیش از حد با راه اندازی و 450X عملکرد است که واقعا سرگرم کننده است; اما آن را بدون استفاده اگر شاسی نیست تا وظیفه.

چگونه آن را سوار کنم ؟

فولاد-آلومینیوم هیبرید شاسی یکسان است به 450 است و بنابراین ترمز و تعلیق و واحد و 12 اینچ چرخ. تنها تفاوت این است که تلسکوپی چنگال شده است سفت شده و استحکام. پس از سوار 450 و 450X پشت به پشت از آن آشکار بود که X احساس سبک تر و سریعتر به هدایت کردن. روروک مخصوص بچه ها نیز قابل توجه تر flickable. شرکت راه اندازی در مقابل آن ساخته شده ضربه بیش از چاههای که نبود این مورد با 450 نسبتا با شکوه راه اندازی.

عقب monoshock همان باقی می ماند; اما, آن را می تواند انجام دور با pogo-stick-مانند اثر رخ می دهد که در سرعت های پایین بیش از یک سری از undulations. که گفت: دست زدن به بسیار الهام بخش اعتماد به نفس زمانی که شما اقامت در محدوده. اما برای کسانی که می خواهند به فشار دست زدن به پاکت و حتی بیشتر Ather نیز فروش مجموعه ای از تلویزیون های لاستیک که در حال گسترده تر است; هر دو در جلو (100/80-12) و عقب (110/80-12).

حکم

که اسکوتر برقی در اینجا به ماندن کتمان حقیقت است. این واقعیت است که نه تنها شروع یو پی اس مانند Ather بلکه جریان اصلی تولید کنندگان مانند Bajaj و تلویزیون می خواهید یک تکه از این پای خوشمزه شده کاملا وزوز در برقی دو چرخ فضا. آنچه با این نسخهها کار در Ather نفع با 450X آن است منحصر به فرد یک ظاهر طراحی شده, پایان سطح و فن آوری است. بالاتر از همه, هر چند آن را به یک حس مطلوب که یکی فقط نمی تواند نادیده بگیرد. من برای یک, نمی توانم باور برقی روروک مخصوص بچه ها می تواند بسیاری از سرگرم کننده و تا آنجا که من عاشق بنزین-اسکوتر های Ather 450X ساخته شده است من مکث و فکر می کنم. آنها ممکن است ایجاد حس کامل نشده است, اما آنها قطعا شروع به نگاه بیشتر وسوسه انگیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>