در refreshingly خنک شنبه شب هنگامی که بقیه چنای بود و احتمالا با بهره گیری از آب و یا ابتلا به یک فیلم, که من پیدا کردم خودم قوز بیش از یک جدول در تلاش برای جمع آوری یک مثلث از سه بی ربط قطعه چوب. یک مرد جوان در مجاور جدول است با بهره گیری از یک صفحه ی nachos reveling در موفقیت قرار دادن با هم یک مدل 3D از لندن بیگ بن است. او را فراتر از یک نوع متفاوت از هرج و مرج — یک خانواده از سه به شدت در تلاش برای جمع آوری یک شیر شاه پازل.

ما در حال حل کردن یک تازه باز پازل حل در سالن Teynampet. در اینجا سیاه و میز و صندلی ها تکیه در برابر روشن و سفید دیوارهای تزئین شده با پر جنب و جوش و هنر است. Nestled بین دیوار و جداول استادانه حک شده غول سودوکو جدول شماره قطعه.

برای بنیانگذاران Senthilnathan و Subhatra غواصی را در اره منبت کاری اره مویی پازل است که به معنی استرس. Senthil که قبلا در بخش بانکی برای 12 سال می گوید: بگذارید به حال پیدایش آن به طور منظم در طول گردش خود را چهار سال. “در تمام این فعالیت های مراکز, بچه ها از آن لذت ببرید اما بزرگسالان فقط انتظار twiddling خود را شست و چک کردن تلفن های خود را. هنگامی که ما به مکان هایی مانند رستوران ها و بارها وجود دارد هیچ چیز برای کودکان و نوجوانان به انجام. بنابراین ما فکر کردیم که چرا ترکیب این دو و ایجاد یک فضای که در آن هر دو بزرگسالان و بچه ها می تواند سرگرم کننده با هم؟”

در واقع بیشتر از حل کردن مشتریان تا کنون بوده است خانواده ها است. آنها تمایل به جذب به سمت کلاسیک canon پازل اره منبت کاری اره مویی. طیف وسیعی از اره منبت کاری اره مویی پازل در اینجا در حل کردن گسترده است: از نسبتا ساده 300 قطعه پرندگان و حیوانات به ماموت 3000 تکه مناظر و پوستر فیلم 3D پیچیده مونتاژ از بناهای تاریخی, موزاییک, ذهن با گوشه های گرد و در نهایت شیطانی ترین از همه آنها را — پازل با تصویر برای مرجع است.

Senthil می گوید که او دیده است چند سالن از Famers در حال حاضر: a nine-year-old boy که مونتاژ اعمال برج ایفل و هشت ساله که blitzed از طریق پنج پازل فقط در 90 دقیقه.

At Untangle, a gym for your brain

 

اگر موم نمی مورد علاقه شما حل همچنین دارای مجموعه ای از ” نشستن و حل پازل. آنها منطق یا الگوی مبتنی بر آمده و با یک کار: یا تشکیل یک الگو یا آن را از هم جدا. هر یک حدود پنج تا 10 دقیقه برای حل با سطح دشواری های متعدد. Senthil می گوید: مشتریان معمولا وارد کنید با این ایده از هزینه های یک ساعت اما در نهایت صرف به راحتی 3-4. آنچه که آنها پس از است که معمولا رفعت محض ترک آن است.

او اضافه می کند که هیچ یک از پازل در حل کردن هستند و باطنی و یا نیاز به بازیکنان به دانستن یک ترفند خاص به آنها را حل کند. آنها پازل است که می تواند کار را فقط بر اساس یک حدس یا یک اشاره. “ما جمع آوری حدود 40 پازل مانند از سراسر جهان است. برخی از اختراع شد در گذشته و فوت کرده اند. بسیاری از مشتریان ما آشنا هستند با این پازل می گوید:” Senthil. آنها حتی یک نسخه تامیل از دستمالی کردن.

حل کردن نیز خانه های تخته, اما تنها کسانی که نه شامل هر عنصر شانس مانند رول تاس. آنها صرفا وابسته به smart تفکر و strategising. در حال حاضر برنامه ای برای حل کردن میزبان رویدادهای منظم مانند یک اره منبت کاری اره مویی پازل, مسابقه دو ماراتون که در آن شما می توانید ثبت نام و کمک به حل 6000 قطعه هیولا.

هر دو Senthil و Subhatra تند رفتن در سراسر از جدول به جدول با صبر و حوصله توضیح قوانین از پازل های مختلف nudging بازیکنان با سرنخ ها و های خود را رفعت هنگامی که آن حل شده است. Subhatra اجرا می شود که شکر از این شهر همچنین مدیریت کافه در حل کردن که در آن شما می توانید همه چیز را از فیلتر قهوه به وافل برای کمک به شما در حالی که خم آن سلول های مغز.

حل پازل برای برخی از است که به شدت پیگیری انفرادی. برای دیگران آن را یک فرصت برای جشن گرفتن به عنوان یک گروه به معنی تعامل نیست که استفاده از شکلک ها. پیاده روی به حل کردن و شما تجربه conviviality: سریع بحث خنده pitter-تند تند از قطعات در حال طبقه بندی شده اند. یک چیزی که شما به ندرت می بینیم که کسی سر به خاک سپرده شد درخشان روی صفحه نمایش تلفن. یک پوستر بر روی دیوار با افتخار می گوید: “Wifi password: ThereIsNoWifiHere’.

حل کردن است در KB Dasan جاده Teynampet و باز روز سه شنبه از طریق شنبه از 11 صبح تا 9 ساعت. هزینه های ₹200 در هر سر برای یک ساعت و ₹100 در هر ساعت پس از آن. تماس با 9840673880

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im