در UNHRC هند می گوید: J&K ‘آمده است و باید برای همیشه’ باقی می ماند و آن را بخشی جدایی ناپذیر

دهلی نو:
هند روز چهارشنبه گفت: جامو و کشمیر – که پاکستان همچنین ادعا می کند به عنوان بخشی از خاک خود را — “بود و باید برای همیشه” باقی می ماند بخشی جدایی ناپذیر از هند در شورای حقوق بشر سازمان ملل دیدار در ژنو است.

صحبت کردن در 43 جلسه شورای حقوق بشر سازمان ملل (UNHRC) در سوئیس که جلسات دوشنبه آغاز شده و انجام خواهد شد تا 20 مارس, Vikas Swarup منشی (غرب) در هند وزارت امور خارجه همچنین ناودان پاکستان به عنوان “کانون تروریسم جهانی”.

سواراپ نظرات یک روز پس از پاکستان به دنبال جامعه بین المللی را به مداخله در مسئله کشمیر در UNHRC. آن را نیز یک روز پس از پاکستان, وزیر حقوق بشر شیرین مزاری را متهم کرد که هند به طور مستمر نقض حقوق بشر کشمیری مردم و خواستار بازگشت فوری از وضعیت ویژه ای از کشمیر که مجلس هند لغو کرده بود در 5 اوت. دهلی نو همچنین محل دو شاخه شدن دولت به دو سرزمین های اتحادیه اداره می شود به طور مستقیم توسط دولت مرکزی.

در سخنرانی خود Swarup به نام برای اقدام قاطع در برابر کسانی که “مستقیم, کنترل صندوق و پناهگاه تروریست ها” در مرجع آشکار به پاکستان که متهم با همسایگان خود از ارائه پناهگاه های امن برای گروه های تروریستی.

“آن است که بیش از یک کمی طعنه امیز که یک ملت تبدیل شده است که جهان پیشرو صادر کننده ترور و خشونت به دنبال سخنرانی دیگران در مورد حقوق بشر” Swarup گفت.

“جامو و کشمیر بود و باید برای همیشه باقی می ماند بخشی جدایی ناپذیر از هند” او گفت:.

پاکستان تلاش کرده است به منظور جلب توجه بین المللی به مناقشه کشمیر هند زیر لغو وضعیت خاص منطقه است. اما هند گفته است که abrogation از ماده 370 بود آن “موضوع داخلی” اصرار اسلام آباد به قبول این واقعیت و آن ضد هند در مبارزات انتخاباتی.

سواراپ گفت: این تحول تغییرات “ساخته شده توسط مجلس ما ماه اوت گذشته قرار بود برای تقویت ادغام دولت… آن در نظر گرفته شده برای اطمینان از گسترش همه مترقی تصویب مصوبات برای کل کشور برای پوشش این منطقه و به سرعت از سر گرفته از توسعه اجتماعی و اقتصادی در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر.”

با وجود پاکستان تلاش بیش از چندین دهه برای بی ثبات جامو و کشمیر از طریق خارجی-تحریک ترور و مبارزه اردک و دروغ این وضعیت بر روی زمین کاملا طبیعی است, او گفت:.

“اکثر موقت محدودیت های اعمال شده صرفا برای اطمینان از ایمنی از افراد از پاکستان آموزش حملات تروریستی – در حال حاضر شده است حذف فرایندهای سیاسی را از سر مخابرات امکانات شده اند تا حد زیادی ترمیم توسعه فعالیت های در حال انجام در یک سرعت سریع است و برای دسترسی همه به آموزش و پرورش و بهداشت و درمان” Swarup گفت.

او گفت: مدارس و دانشگاه ها را از سر گرفته و معاینات منظم برگزار شد. بیمارستان و درمانگاه و داروخانه ها به خوبی مواجه نگردند و نیروی انسانی است که در ظرفیت کامل.

“این باید دست آمده است با وجود پاکستان اتشی تلاش برای ترویج خشونت در سرزمین ما – با 81 درصد افزایش در نفوذ تلاش از ماه اوت گذشته تاکنون – و دروغ در خارج” Swarup گفت.

“این پاکستان است که به خوبی به نگاه به خانه خود و فرو رفتن در مورد وضعیت مردم آن به خصوص آن اقلیت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>