در نم دیدار با, نام, به بحث در مورد همه گیر پاکستان از مذاکره هراسی

دهلی نو:
پاکستان روز دوشنبه با استفاده از پلت فرم ارائه شده توسط یک جنبش عدم تعهد دیدار که نامیده می شد به بحث در مورد استراتژی برای مبارزه با رمان coronavirus همه گیر برای راه اندازی یک سطح پهن هرچیزی در برابر هند در اتهام بدرفتاری از اقلیت مسلمان در این کشور و مناقشه کشمیر.

در سخنرانی خود در پاکستان رئیس جمهور عارف Alvi صحبت کرد که قبل از نخست وزیر Narednra Modi, نام نمی هند. اما او صحبت از “اسلام هراسی” استفاده از “بیان نفرت” و “تحریک نفرت” و “قربانی” از یک جامعه خاص و محرومیت از دسترسی به مراقبت های پزشکی به جامعه در پاکستان “فوری محله است.” این زیر گزارش از اتهام تهمت از مسلمانان در هند پس از آن پیدا شد که یک جماعت Tablighi Jamaat, مبلغ, جنبش بوده است علت افزایش موارد covid-19 در هند.

در سخنرانی خود Alvi صحبت از گزارش خاص هدف قرار دادن مسلمانان در هند و نیز جلب توجه به این به اصطلاح مستند در کشمیر است که به او گفته بود ایستاده در راه کشمیری گرفتن دسترسی به مراقبت های پزشکی در این زمان. “کشمیری همچنان محروم به اینترنت با سرعت بالا و امکانات دیگر,” او گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از رهبران کشمیری بودند “زندانی در زندان” – اشاره به برخی از سیاستمداران نگهداری در بازداشت پیشگیرانه پس از هند لغو وضعیت ویژه با توجه به کشمیر تحت ماده 370 قانون اساسی هند. بسیاری از کسانی که تا به حال نگه داشته شده است در پیشگیری بازداشت شده است منتشر شد پیش از این مستند های اعمال شده در سراسر هند در 24 مارس برای جلوگیری از گسترش covid-19 در هند.

Alvi همچنین ناودان هند برای تلاش برای تغییر مشخصات دموگرافيک از منطقه مرجع به قوانین از محل معرفی شده توسط هند در جامو و کشمیر منطقه در ماه گذشته که باز راه های اشتغال به غیر کشمیری به عنوان به خوبی. مساکن بودند تعریف به عنوان “کسانی که اقامت برای مدت 15 سال در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر و یا مطالعه برای یک دوره هفت سال و به نظر می رسد در کلاس 10/12 آزمون در موسسات آموزشی واقع در قلمرو اتحادیه” — به خود جلب کرد که تظاهرات از پاکستان است.

پاکستان رئیس جمهور همچنین با استفاده از نم پلت فرم به منظور تلاش برای قرار دادن هند در حوض به اتهام نقض 2003 آتش بس بین دو کشور. صحبت از “سنگین توپخانه” در سراسر عملا خط کنترل مرزی در کشمیر Alvi گفت که این شد و در ادامه با وجود این سازمان ملل متحد خواستار توقف همه درگیری ها در سراسر جهان به عنوان کشور تمرکز بر کنترل بیماری همه گیر. “همه درگیری و جنگ شرایط باید بس” Alvi گفت: قرار دادن “دلسردی از عدم تحمل” و “تحریک به نفرت” در میان یک لیست از خواسته های مطرح به آذری صندلی نم دیدار خواهد کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>