حداقل 13 کشته و 150 مجروح در پایتخت به عنوان خشونت همچنان

دهلی نو:
بی سابقه خشونت ادامه به سنگ دهلی نو روز سه شنبه با مرگ و میر لمس کردن حداقل 13 در حالی که 150 مجروح در درگیری بین طرفدار و ضد شهروندی (متمم) قانون گروه برای سومین روز متوالی.

پلیس دهلی و اتحادیه وزارت خانه کشیده همه متوقف می شود و حاوی خشونت است که در ادامه حتی به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ملاقات نخست وزیر نارندرا مودی در سرمایه های ملی.

تازه دور از سنگ pelting و آتش سوزی نیز گزارش از Bhajanpura Ashok دارند نگر و Karawal نگر. اوباش مورد حمله قرار پرسنل پلیس و روزنامه نگاران. یک بخش از معترضان نیز به آتش کشیده مغازه ها و تخریب اموال در سراسر Chandbagh, Maujpur-Babarpur, Bhajanpura و Gokulpuri در روز دوشنبه.

مجروح شدند به گورو Teg بهادر در بیمارستان که در آن پزشکی سرپرست Sunil Kumar تایید کرد که حداقل شش نفر آورده شده است مرده روز سه شنبه در حالی که چهار مرگ و میر گزارش شده بود در روز دوشنبه. به عنوان بسیاری از 50 درصد از کسانی که مجروح بود پایدار زخم گلوله به گفته مقامات بیمارستان.

پلیس روز سه شنبه بازداشت یک معترض محمد شاهرخ که روز دوشنبه با شلیک چندین دور شدهاند.

بخش 144 قانون دادرسی کیفری تحمیل شد در سراسر شمال-شرق دهلی نو در حالی که نزدیک به 70 شرکت مرکزی نیروهای شبه نظامی مستقر شده اند در سراسر منطقه در علاوه بر این به پلیس دهلی پرسنل.

Prohibitory سفارشات نیز اعمال شده در مجاورت پلیس دهلی ستاد. تمام مسیرهای منتهی به مرکزی دهلی نو که در آن تهمت و مودی ملاقات در روز سه شنبه نیز شده بود مقادیر با پلیس راه اندازی اعتصاب در شریانی تقاطع ها. مترو دهلی راه آهن Corp. مهر و موم شده تمام ایستگاه های مترو منتهی به خشونت-مناطق آسیب دیده.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه ملاقات با دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, معاون فرماندار آنیل Baijal دهلی کمیسر پلیس Amulya Patnaik, کنگره رهبر Subhash چوپرا و Bharatiya Janata Party (BJP) رهبران Manoj Tiwari و Rambir سینگ Bidhuri به نقد و بررسی این وضعیت است.

“همه ما می خواهیم که این خشونت ها را متوقف کند. هیچ کس بهره مند خواهد شد اگر خشونت را افزایش می دهد. صفحه اصلی وزیر برگزار شد یک جلسه در حال حاضر. افزایش بالاتر از حزب و سیاست و همه تصمیم گرفت که تمام اقدامات ممکن را گرفته و برای اطمینان از صلح. آنها باید مطمئن باشید که کافی پرسنل پلیس مستقر خواهد شد,” Kejriwal گفت: پس از این نشست است.

شاه دستور اکید شب زنده داری در این شهر هم مرز با اوتار پرادش و هاریانا و خواسته احزاب سیاسی برای جلوگیری از اظهارات تحریک آمیز است که به طور بالقوه می تواند تحریک جمعیت این وزارت خانه گفت. “آمیت شاه نیز صحبت از نیاز به فعال سازی مجدد محلی صلح کمیته با نمایندگان تمام بخش های جامعه ادیان و برجسته از افراد محلی. او خواست احزاب سیاسی به درخواست نمایندگان محلی برای برگزاری جلسات در مناطق حساس و دستور افسران ارشد پلیس به دیدار آسیب پذیر ایستگاه های پلیس در اولین” آن گفت:. “ویژه افسران پلیس نیز خواهد بود مستقر در مناطق آسیب دیده.”

“وضعیت بسیار نزدیک بررسی شود. نیروهای شبه نظامی برگزار کرده اند پرچم راهپیمایی در مناطق” گفت: یک خانه مقام وزارت.

فعال حقوق بشر خشن فرمانده پرونده حکم دادخواست قبل از دادگاه عالی دهلی نو روز سه شنبه به دنبال راه اندازی یک special investigation team (نشستن) به پرس و جو به این حادثه خشونت در شمال شرق دهلی جبران بعد از قوم و خویش مرده و زخمی علاوه بر ثبت نام در اولین گزارش اطلاعات در برابر BJP رهبران Kapil میشرا Anurag Thakur و Parvesh ورما برای تحریک به خشونت. تقسیم نیمکت متشکل از قضات G. S. سیستانی و Anup Jairam Bhambani را بشنود موضوع را در روز چهارشنبه.

Pretika Khanna و Prathma Sharma کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>