Astros هنوز ‘سرقت’ علائم — کسانی که از طرفداران در غرفه

طرفداران امید به heckle ثبت نام-سرقت Houston Astros در بهار درب بازکن کردند کاملا تصادفی.

آنها نشانه های خود را به سرقت رفته است.

در آستروس’ بهار اول آموزش بازی پس از ثبت نام خود را سرقت رسوایی را لرزاند, بازی بیس بال, برخی از طرفداران به ارمغان آورد نشانه jeering هوستون و ballpark پرسنل مصادره آنها را قبل از نمایشگاه بازکن در برابر جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن در شب شنبه. این بازی در نهایت بارید ،

در یک سری مسابقه برگشت که بوندس لیگا رو دلچسب به سلامتی, در حالی که همه در یک Astros نیوجرسی — از جمله طلسم مدار — هو شد. هوستون بود و از بازیکنان دخیل در MLB را آغاز کرد.

دو مرد در اتباع دنده پشت Astros ستاره شرق به اختصار برگزار شد تا وقاحت کشیده شده نشانه درست قبل از اولین زمین. یکی به عنوان خوانده شده: “شما ببینید من نفرت?” با حروف بزرگ. و یکی دیگر گفت: “هوستون” با ستاره در زیر آن نشان می دهد آستروس’ 2017 جهان سری عنوان باید به طور دائم معیوب به دلیل تقلب.

مردان نمی کنید برای نشان دادن نشانه های خود را برای مدت طولانی. یک زن که مشغول به کار برای ballpark را به سرعت با نزدیک شدن به نشانه. آنها نمی دانند اما آنها نگاه اشتباه به عنوان او راه می رفت دور با آنها خورده در آغوش او.

آستروس و اتباع سهم بهار مجتمع آموزشی. هوستون تعیین شد این تیم در خانه شنبه.

کمیسر راب مانفرد منعقد ماه گذشته آستروس نقض قوانین با استفاده از یک تلویزیون دوربین به سرقت فو’ علائم در طول اجرا خود را برای سال 2017 سری جهانی عنوان و دوباره در سال 2018 شود. مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow متوقف شد برای یک فصل و سپس از کار اخراج شده توسط این تیم است اما بازیکنان بودند که نظم ندارد.

طرفداران هو با صدای بلند هر بار که آدرس عمومی گوینده گفت: “Astros” و طرفداران پشت هوستون ستاره شرق heckled خوزه Altuve کارلوس کوریا و لنس McCullers جونیور به عنوان آنها ایستاده بود در ستاره شرق, مراحل قبل از بازی. چند طرفداران ضرب دیده بر روی فلز, صندلی, تلاش برای تقلید کوبیدن بر روی یک سطل زباله می تواند آستروس مورد استفاده برای رله به سرقت رفته ،

یکی از طرفداران در یک اتباع نیوجرسی فریاد زد: “هی Altuve شما ترس به بازی امشب؟” دیگران فریاد زد “شما خورد!” و “متقلب!”

سال اول هوستون مدیر گرد و خاکی بیکر گفت که او فکر نمی کنم پذیرش بود “خیلی بد” و گفت: تیم خود را برای رسیدن به آن استفاده می شود.

“شما احتمالا همان پذیرش بسیاری از مکان شما به خصوص اولین go-round” او گفت:. “بنابراین شما فقط کردم به قرار دادن خود را-پسر شلوار و پس از آن فقط سعی کنید آن را بسته و فقط بازی بیس بال و تحقق این نیز بگذرد.”

لیگ کاکتوس

باید می ماند شمالی: شش بازی برنامه ریزی شده برای لیگ کاکتوس محو شد توسط باران در آریزونا. سیل ساعتهای صادر شده برای این منطقه منجر به تعویق یا لغو برای Royals-فرشتگان, فرشتگان-White Sox قرمز-سرخپوستان حذفی-رنجرز دایاموند-رشته کوه های راکی و Mariners-Padres.

گریپ فروت لیگ

کاردینالز 2, متس اس اس 0: جک فلاهرتی بود به نام سنت لوئیس’ روز افتتاحیه استارت و سپس انداخت دو shutout نوبت اجازه می دهد دو بازدید و قابل توجه سه برابر نیویورک تقسیم تیم ملی. تایلر اونیل آمار انفرادی صفحه اصلی اجرا متس استارت مارکوس بود در دومین زمین باز یافته.

بود داد تا یک اجرای سه بازدید و پیاده روی قابل توجه دو در حالی که بازنشستگی چهار مورد. J. D. Davis تا به حال دو برای متس.

بریوز 5, Orioles 0: آتلانتا دو shutout نوبت از دیرین Mariners آس فلیکس هرناندز.

هرناندز که خود را صرف 15 فصل با سیاتل قبل از امضای جزئی لیگ مقابله با بریوز در offseason اجازه تنها یک پیاده روی و زده از دو. رونالد Acuna جونیور دو برابر شده و به ثمر رساند برای بریوز.

Marlins 5, متس اس اس 3: اردن Yamamoto تسلیم سه اجرا می شود, دو به دست آورده در سه بازدید تبادل دو نوبت برای میامی مقابل نیویورک تقسیم تیم ملی. هارولد رامیرز آمار انفرادی اجرا خانه برای میامی.

ریک Porcello که امضا شده با متس پس از پنج فصل در بوستون به اجرا در دو بازدید در یک زمین باز یافته کار می کنند. ویلسون راموس تا به حال دو اجرا در نیویورک سه اجرای اول زمین باز یافته.

Red Sox 4 اشعه 3: اندرو Benintendi تا به حال یکی از بوستون هفت بازدید و جوراب قرمز با استفاده از یک سه اجرا هشتم دور را به نفع خود باز کن.

Blue Jays 2, Yankees 1: Anthony الفرد خاص به سرقت برده و سه پایگاه از جمله صفحه اصلی در هفتم زمین باز یافته برای تورنتو. ترنت تورنتون رقابت برای یک چرخش نقطه مجاز از یک پیاده روی بدون گل در دو نوبت.

J. A. Happ آغاز شده برای نیویورک تبادل کامل دو نوبت و قابل توجه ، یانکی ها’ اجرا در آمد و در نهم باز یافته در یک هومر از کریس gittens می.

دوقلوها 2, دزدان دریایی 1: Willians Astudillo و جیک غار تا به حال RBI مجرد در سوم زمین باز یافته برای مینه سوتا است.

میچ کلر دزدان دریایی’ top تبادل چشم انداز است که انتظار می رود برای شکستن اردوگاه در چرخش تسلیم دو بازدید بدون گل در دو نوبت.

ببر 8, فیلیز 8: Jonathan Schoop, کریستین استوارت و JaCoby جونز همه RBI مجرد در ورود دوم به عنوان دیترویت در زمان اولیه منجر شود. اردن زیمرمن اجازه آمار و سه پیاده روی فرشهای بدون گل دو نوبت در یک شروع است.

فیلادلفیا بالا چشم انداز الک Bohm تا به حال دو بازدید, از جمله یک اجرا به ثمر رساند و تک که مشتعل شش اجرا هشتم زمین باز یافته. تازه وارد C. J. Cron دو برابر شده و به ثمر رساند.

به طور خلاصه: جوراب سفید توافق به $16 میلیون پنج سال قرارداد با مسکن هارون بد شانسی که شامل دو گزینه های باشگاه و 3.5 میلیون دلار یک سال مقابله با infielder/outfielder Leury گارسیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>