آسام سیل: یکی دیگر می میرد, نزدیک به 20 lakh مردم در 21 منطقه تحت تاثیر

آسام:
سیل وضعیت در آسام بهبود بیشتر در روز سه شنبه با آب عقب نشینی از یک منطقه, حتی اگر فرد دیگری کشته و نزدیک به 20 lakh مردم باقی مانده آسیب دیده از سیل, با توجه به رسمی بولتن.

یک نفر کشته در Bokakhat در Golaghat منطقه در نظر گرفتن تلفات در این سال سیل و رانش زمین به 130. در حالی که 104 نفر کشته در سیل حوادث مرتبط, 26 کشته در رانش زمین در این ایالت آسام مدیریت بحران اقتدار (ASDMA) گفت: در بولتن خود را.

سیل باید فروکش از یک منطقه و تعداد زیادی از مردم آسیب دیده از سیل کاهش بیش از 2.52 لاخ از دوشنبه.

بیش از 19.82 لاخ مردم در 21 ایالت 33 مناطق هنوز تحت تاثیر سیل با توجه به بولتن.

گلپرا همچنان به بدترین ضربه منطقه با بیش از 4.45 لاخ مردم که متاثر از سیل در حالی که 3.07 لاخ و 2.7 لاخ مردم شده اند مستغرق در برپتا و Morigaon مناطق بود.

ASDMA گفت که 1,771 روستاها و بیش از 1.04 لاخ هکتار از گندم زار در زیر آب هستند در دولت است.

دولت های منطقه عامل 398 امداد اردوگاه ها و مراکز توزیع در 16 منطقه که در آن 42,275 مردم پناه گرفته اند.

این رودخانه براهماپوترا است و جریان بالاتر از سطح خطر در Dhubri, گلپرا, جرحت و Sonitpur مناطق. انشعابات آن Dhansiri جیا Bharali و Kopili نیز جریان بالا علامت قرمز در مکان های مختلف.

ASDMA گفت که سیل ادعا کرده است زندگی 137 حیوانات در پارک ملی کازیرانگا.

در همین حال وزیر Sarbananda Sonowal روز سه شنبه در بازدید از فرسایش-آمار مناطق Biswanath و لخیمپور مناطق و بررسی اقدامات پیشگیرانه انجام شده توسط منابع آب بخش.

Sonowal گفت: اگر چه فرسایش یک مشکل عمده در آسام آن در نظر گرفته نشده بود به عنوان یک فاجعه طبیعی در دولت تسکین دستی.

اما 15th مالی کمیسیون شامل فرسایش به عنوان یک فاجعه طبیعی این وزیر گفت که دولت تا به حال ساخته شده است یک نماینده به این کمیسیون برای آن است.

سدهای جاده ها و بسیاری دیگر از زیرساخت های آسیب دیده شده اند در مکان های مختلف در Chirag, برپتا, بنگیگن, جرحت, Majuli, گلپرا و Golaghat مناطق.

21 سیل زده مناطق Dhemaji, Biswanath, Darrang, Baksa, Nalbari, برپتا, Chirang, بنگیگن, ککرژر, Dhubri جنوبی Salmara, گلپرا, Kamrup, Kamrup شهری Morigaon, Nagaon, Golaghat, جرحت, Majuli, سیوسگر و دیبروگره.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر