آسام سیل ادعا می کند دو بیشتر زندگی 10.75 لاخ مردم آسیب دیده در 18 منطقه

گواتی: دو نفر در روز شنبه جان خود را از دست در سیل که تحت تاثیر 10.75 لاخ مردم در 18 منطقه از آسام گزارش دولت گفت.

یک نفر کشته در Morigaon و دیگری در نورث لخیمپور منطقه در نظر گرفتن تلفات به 61 سراسر کشور از آن 37 نفر کشته در سیل و 24 درگذشت به علت رانش زمین باعث پی در پی بارندگی آسام دولت و مدیریت بحران سازمان (ASDMA) گفت: در آن بولتن روزانه.

سیل فروکش از لخیمپور و بنگیگن در روز شنبه حتی به عنوان Dhemaji, Biswanath, Chirang, Darrang, Nalbari, برپتا, ککرژر, Dhubri جنوبی Salmara, گلپرا, Kamrup, Kamrup شهری Morigaon, Nagaon, Golaghat, جرحت, دیبروگره و تینسوکیا منطقه را تحت تاثیر قرار بود توسط سیل.

برپتا باقی مانده بدترین ضربه منطقه با بیش از 6.33 لاخ مردم آسیب دیده و به دنبال آن جنوب Salmara تقریبا با 1.95 لاخ مردم آسیب دیده و گلپرا با بیش از 83,300 افراد بولتن گفت: اضافه کردن SDRF ناحیه دولت و مردم محلی را تخلیه 1,046 نفر در سه منطقه در طول 24 ساعت گذشته.

در مجموع 53,348.42 هکتار از مناطق زراعی در حال غوطه ور در زیر آب ASDMA گفت.

این رودخانه براهماپوترا است و جریان بالاتر از خطر را در Neamatighat در جرحت و Dhubri شهر در Dhubri ولسوالی در حالی که شاخه های فرعی آن را جیا Bharali در NT جاده عبور در Sonitpur, Kopili در Dharamtul در Nagaon و Beki در جاده پل در برپتا نیز در سیل.

سی و دو نفر از 223 اردوگاه در پارک ملی کازیرانگا و دو از 40 اردوگاه در راجیو گاندی اورنگ پارک ملی شده اند و متاثر از سیل.

دولت های منطقه راه اندازی 171 امداد اردوگاه ها و مراکز توزیع در سراسر هشت ولسوالی که در آن 6,531 مردم با پناه گرفتن در حال حاضر.

مقامات توزیع برنج, dal, نمک, روغن خردل همراه با دیگر تسکین مواد مانند پارچه کرباسی قیراندود وعایق اب, اسنک, شمع, مسابقه, جعبه, نوشیدن آب و شیر و بیسکویت.

سدهای جاده ها و پل ها و پلچک و بسیاری دیگر از زیرساخت های آسیب دیده شده اند در مکان های مختلف در Nalbari, برپتا, بنگیگن Darrang, Dhubri, Nagaon و دیبروگره مناطق.

عظیم خوردگی شده اند شاهد در مکان های مختلف از ککرژر و جنوب Salmara مناطق ASDMA گفت. PTI ESB RG SNE

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *