به عنوان عفونت افزایش ماها سانتی متر تجدید نظر سابق نظامیان برای پیوستن به مهار تلاش های

روز چهارشنبه مقامات آن ساخته شده اجباری به پوشیدن ماسک صورت در بمبئی که در زمینه ساخت شهر اولین اجرای چنین قانون است.

روز چهارشنبه دو coronavirus موارد مثبت پدید آمده در بمبئی Dharavi تعداد کل موارد را نه در ماهاراشترا مقامات دولتی گفت: تمرکز باقی می ماند و شامل گسترش از نقاط مهم در بمبئی و پونا و ناگپور.

برای بمبئی Worli Koliwada تنها کانون با تعداد زیادی از موارد است. وجود دارد هیچ دیگر اعلام کرد کانون منطقه اگر چه Dharavi یکی از بزرگترین زاغه مناطق در این کشور همچنان باعث نگرانی است.

روز چهارشنبه ماهاراشترا مجموع شمارش از موارد مثبت شروع به پریدن کرد به 1078 با شهرهای بمبئی و پونا گزارش حداکثر تعداد موارد است. ماهاراشترا تنها دولت هند به ثبت نام بیش از 1000 موارد مثبت است.

با وجود افزایش شدید موارد مقامات دولتی را رد امکان جامعه انتقال این ویروس تا کنون.

در کشور همسایه پونا بدون نقاط پدید آمده تا کنون گفت: پیمپری-چینچواد Municipal Corporation (PCMC) حتی آن را به عنوان مهر و موم شده مناطق PCMC روز سه شنبه مشکوک تعدادی از موارد مثبت. Thergaon, Kharalwadi, Digh و چیخلی بخش 12 در میان دیگران شده اند مهر و موم شده.

حدود 85 درصد از Covid-19 موارد مثبت گزارش شده از بمبئی شهری منطقه (MMR) و منطقه پونا. MMR شامل بمبئی خان و Navi Mumbai.

روز دوشنبه در اطراف 92 کارکنان و اعضای DY Patil بیمارستان در ماهاراشترا شده بود به قرنطینه پس از یک تصادف قربانی که تحت درمان در این مرکز آزمایش مثبت برای covid-19. تمام 92 کارکنان پس از آزمایش منفی است.

ماهاراشترا نیز طبقه بندی مهار مناطق به عنوان ساده مناطق (با یک مورد) و خوشه مهار مناطق (با 3-5 موارد) و ایجاد یک منطقه حائل در اطراف این مهار مناطق.

“ما در حال تست همه نزدیک و در معرض خطر تماس با ما. تا کنون ما شده ایم تست علامتی مردم و انجام مقیاس بزرگ خانواده نظرسنجی. این مهار مناطق در حال راه اندازی در هر کجا که موارد وجود دارد” گفت: Dr Anup کومار Yadav, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان, Maharashtra.

در تست Yadav گفت آن است که در یک مقیاس بزرگ ورزش و وجود خواهد داشت برخی از مسائل. “اما در پایان ما را به مطمئن شوید که همه تست شده است و برای جدا لازم دوره قرنطینه.”

کرالا, اما, برگزار شد برخی از اخبار خوب با تعداد بسیاری از بهبود بیماران در 84. دولت نیز به آرامی پهن عفونت منحنی با اشاره به مهم سرکوب در جامعه گسترش ، هیچ تازه موارد گزارش شده در نقاط مهم از جمله تریواندروم, Thrissur, Ernakulam آب و Pathanamthitta برای چند روز گذشته. بخش عمده ای از تازه موارد در حال حاضر که از سه منطقه— Kasargod Kannur و شرنور— اما وجود بیش از حد نرخ رشد عفونت است نه دو برابر و بسیار کمتر از بالاترین خروش قبل از اینکه بر خلاف آنچه که دیده می شود در دیگر نقاط.

در آندرا پرادش و Telangana, از زمانی که مشخص شد که بیش از 1500 نفر حضور داشتند Tablighi Jamat مذهبی جماعت در مرکز Nizamuddin در دهلی نو در ماه گذشته چندین نقاط پدید آمده اند.

در حالی که در بسیاری از موارد در Telangana (از جمله مرکز شرکت کنندگان) بودند از حیدرآباد یک منطقه مهار سه کیلومتر بود ایجاد شده در کریمنگر منطقه که در آن 10 اتباع اندونزی (دهلی نو شرکت کنندگان) مورد یافت شد توسط مقامات منطقه است. همه آنها را آزمایش مثبت برای covid-19. قبل از این بسیاری از موارد گزارش در ماه مارس بودند از افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور و بازگشت به دولت است.

این موارد در AP با این حال متنوع تر با Kurnool منطقه با داشتن 74 از دولت در مجموع 329 موارد به دنبال Nellore (49 مورد) و گنٹور (41) موارد است. AP دولت کار بیشتری در مورد آن داده شده است که خود سیستم بهداشت و درمان است و نه کافی برای مقابله با هر گونه افزایش در موارد (بر خلاف Telangana که در آن حیدرآباد حداقل بسیاری از بیمارستان های خصوصی به غیر از یک تعداد انگشت شماری از عمده بيمارستان های دولتی).

به منظور اطمینان حاصل شود که این ویروس می کند گسترش بیشتر AP دولت آغاز شده است انجام اقدامات احتیاطی اضافی در سراسر کشور. مناطق که در آن وجود دارد صورت مثبت در حال درمان به عنوان “مهار’ مناطق (5 متر شعاع) که در آن افراد خاص که محیط نمی تواند گام حتی در طول دوره آرامش (6 صبح تا 11 صبح).

برای کسانی که در مهار مناطق’, ملزومات تحویل داده خواهد شد به مربوطه درب خانه توسط داوطلبان. یک بافر و یا منطقه قرمز نیز تاسیس در عرض 3 کیلومتر شعاع از مهار منطقه به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی اضافی گرفته شده توسط دولت است. جدای از آن, هیپو کلرید سدیم راه حل است همچنین اسپری بودن هر دو در مهار و همچنین مناطق بافر. علاوه بر این مقامات نیز زیر سخت 8-بعد از عمل به طور کامل پاکسازی مناطق مورد نظر با های مختلف بهداشت روند که به دنبال در هر یک از این هشت روز.

در کارناتاکا 18 از مجموع 30 منطقه گزارش داده اند که حداقل یک covid-19 مورد مثبت. هند در فناوری سرمایه بنگلور حساب 63 از مجموع 181 موارد گزارش شده در دولت از جمله یک مرگ. حدود 16 نفر از بنگالور باید پس از بهبود یافت و از بیمارستان مرخص شده و همچنین.

Mysuru حدود 125 متر از بنگلور نیز ذکر شده به عنوان یک کانون با 35 تا کنون موارد. تعداد قابل توجهی از covid-19 موارد مثبت در این شهرستان شده است مربوط به 35 سال, اجرایی از یک شرکت دارویی در Mysuru که تست مثبت در 26 مارس.

ننجنگود taluk در Mysuru, Gauribidanur در چیککبللپور و Kalaburagi شده بود نامیده می شوند به عنوان نقاط مهم در کارناتاکا اما تا به حال دیده می شود تعدادی از موارد از این مناطق کاهش بیش از چند روز. در چهارشنبه Kalaburagi گزارش داد که یکی از 65 سال, فرد مرده بود بعد از تست covid-19 مثبت آن را دوم تلفات در این منطقه است.

اما Bagalkote حدود 480 متر از بنگلور دیده است 38 درصد افزایش در تعداد موارد در پنج روز گذشته به دنبال Belagavi با 18.5 ٪ و 7 ٪ در Kalaburagi. با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان تعداد زیادی از کسانی که تست مثبت در کارناتاکا در حال تماس های مثبت افراد و یا مرتبط به Tablighi Jamaat مذهبی جماعت در دهلی Nizamuddin. S. سورش کومار, Karnataka ابتدایی و متوسطه وزیر آموزش و پرورش روز سه شنبه گفت که نمونه 920 افراد مرتبط با این جماعت که 623 منفی هستند و 27 مثبت هستند. نتایج جستجو برای مردم باقی مانده در حال انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>