دهلی نو:
به عنوان کشور در حال حاضر آماده برای سه هفته در سراسر کشور مستند, اتحادیه وزارت خانه را روشن کرده است که اگر دسترسی به خدمات ضروری را نمی خواهد متوقف مردم توصیه به گام از خانه های خود را تا زمانی که لازم است.

در حالی که در دسترس بودن اقلام مواد غذایی ضروری است تا حد زیادی ثابت پس از تحمیل Janata منع رفت و آمد در یکشنبه وزارت گفته است که این اقدام شدید است که در رابطه با میزان تخلف از مستندات در طول چند روز گذشته در کشورهای مختلف است.

محصولات ضروری شامل تمام مواد غذایی و دارویی موارد با توجه به دولت اطلاع رسانی.

صفحه اصلی وزارت روشن نخست وزیر سخن گفتن در عملکرد خدمات ضروری و گفت که “مردم باید گام به گام از خانه های خود به هر قیمتی نه به رفتن برای پیاده روی یا رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا برای خرید دارو. اگر آنها خانه تحویل لطفا آن را تحویل داده است. تحت هیچ شرایطی یکی به گام. اگر آنها نمی, خانه تحویل به صورتی کاملا ضروری است”. این وزارتخانه همچنین به مردم برخی از تسکین و گفت که بین دولت تامین تمام محصولات ضروری مانند مواد غذایی و داروهای مجاز خواهد بود. این مرکز قرار دادن در محل دقیق گشت و penalising مکانیزم برای نظارت و جلوگیری از حرکت مردم این وزارتخانه گفت.

Graphic: Paras Jain/Mint
گرافیک: Paras جین/نعناع (.)

“مشاهده کردیم که مردم مطیع مستند. ما خواهد بود با نگه داشتن بسیار سخت گیر شب زنده داری. تنها اگر کاملا ضروری به خرید و ضروری کالا تنها یک نفر باید گام به گام برای تهیه محصول, اما تنها اگر آن را کاملا اجباری” وزارت و روشن است.

این وزارت همچنین گفت که آن را ثبت کرده بود چندین نقض حقوق بشر در منطقه سرمایه ملی و همچنین در دیگر کشورها و سرزمین های اتحادیه شده اند که تحت حکومت نظامی و مستند در طول چند روز گذشته. “مردم هنوز به طور کامل پایبند به این دستورالعمل است. ما ثبت چندین موارد نقض. ما در حال حاضر مجبور به نگه داشتن مانند یک سخت چشم در هر نوع تخلف. پلیس وجود دارد اعتصاب در همه جا. مردم باید برای جلوگیری از, بزرگ, تجاری فروشگاه ها و چوب به محلی فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های خود را در مستعمرات فروش اقلام ضروری” یک وزارت خانه رسمی گفت. به عنوان در هر سفارش تنها پمپ بنزین CNG-LPG PNG تامین کنندگان باز خواهد بود علاوه بر مدیریت بحران انتقال قدرت واحد. پلیس صفحه اصلی سپاه پاسداران دفاع و نیروهای مسلح نیز عملیاتی همراه با برق و آب و فاضلاب ارائه دهندگان.

بیمارستان و درمانگاه های پزشکی و مغازه ها و خانه های سالمندان آمبولانس باقی خواهد ماند و کاملا کاربردی همراه با جیره و PDS واحد, مواد غذایی, میوه/ سبزی فروشندگان گوشت/ ماهی مغازه (تحویل خانه تشویق).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im