به عنوان Covid-19 موج که مسابقات به کشتی تجهیزات پزشکی در سراسر جهان

دبی:
در گستره صحرا در دبی, هفت سازمان بهداشت جهانی کارگران در حال مسابقه به نوع بسته بندی و ارسال صدها محموله از تجهیزات پزشکی به کشور در سراسر جهان مبارزه با یک ویروس جدید است که گسترش سریع اخلال در زندگی برای میلیون ها نفر از مردم است.

تقاضا برای محافظ لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش و روپوش بالا رفتن سرسام آور است که این ویروس گسترش فراتر از چین که در آن بیماری نشات گرفته در اواخر سال گذشته. در سراسر جهان برخی 95,000 مردم در حدود 80 کشور جهان آلوده شده اند.

این که تیم در دبی است که مسئول آماده سازی محموله گرانبها از منابع از جمله عینک ویروس, تست کیت و تخصصی ماسک صورت. خط مقدم پزشکی کارگران در سراسر جهان باید این منابع را با خیال راحت تست و درمان بیمارانی که بد افتاده و قرارداد این ویروس که منجر به یک بیماری به نام Covid-19.

برای قرار دادن مقیاس تقاضا در چشم انداز در سال گذشته هفت نفر که تیم در دبی 92 توزیع محموله به 22 سازمان ملل با تمرکز به شدت در اورژانس پاسخ در مکان هایی مانند یمن و سوریه و عراق است. آن را تنها در اوایل ماه مارس و آنها در حال حاضر رسیده بیش از سه برابر این تعداد از کشورها است. آنها را اعزام صدها محموله کمک های پزشکی تیم های مبارزه با ویروس — همه در حالی که هنوز مشغول به کار در اورژانس محموله به جنگ زده در گوشه و کنار جهان.

این افزایش شدید در تقاضا به این معنی که انبارها در اینجا در حال اجرا خطرناکی پایین در منابع است. این بزرگترین عملیات در نوع خود در جهان و سازمان بهداشت جهانی است.

هفته آینده جهانی ذخایر در دبی خواهد بود از عینک. هر گونه تاخیر در حمل و نقل از 2000 عینک منجر به تاخیر در حمل و نقل بسته به کشور نیاز به این منابع به صورت فله.

“در واقع ما نمی توانیم اجرا گفت:” رابرت بلانچارد که نظارت بر عملیات اضطراری در دبی برای که. “ما نیاز به بودجه و از همه مهم تر ما نیاز به مواد خام است.”

بسیاری از کشورها در حال حاضر در تلاش برای پاسخگویی به محلی خود را خواسته و شروع به اعمال محدودیت در صادرات از ماسک های صورت و سایر تجهیزات حفاظتی که اثرات منابع بین المللی است.

“با توجه به جهانی کمبود در زنجیره تامین در حال حاضر ما شاهد افزایش تقاضای آن پیشی گرفته لوازم” بلانچارد گفت. “ما در حال حاضر اساسا kitting آنها را به عنوان به زودی به عنوان تامین می رسند و تبدیل آن به اطراف کشتی.”

انبارها باید بیش از 100,000 تنفسی ماسک صورت, اما برخی از کشورها خواسته اند که مقدار کل. که همچنین در حال حاضر برخی از 500,000 اولیه فولاد ماسک, اما یکی از سخت-آمار کشور گفت: این مورد نیاز 40 میلیون.

بلانچارد گفت: بودجه برای انباشت تجهیزات اضطراری توسط کشور های کمک کننده نباید رانده شده توسط یک بیماری همه گیر مانند این به این دلیل که “شما نمی خواهید به خرید در حالی که در یک بحران است.”

از عملیات خود را در دبی, سازمان حمل و نقل به سازمان ملل به عنوان کوچک به عنوان جزایر سلیمان به عنوان جدا شده به کره شمالی و به عنوان گسترده به عنوان چین است.

فقط این هفته بلانچارد و سه که کارکنان در دبی مشغول به کار بیش از آخر هفته برای آماده سازی حمل و نقل بزرگ به ایران که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 100 نفر و آلوده بیش از 3500. جدید ترین ویروس موارد گزارش شده در خاورمیانه و همچنین لینک های سفر به ایران است.

بلانچارد گفت: امارات متحده عربی ارائه یک محموله نظامی پرواز به حمل و نقل را به ایران که در آن تمام اماراتی پروازهای تجاری شده اند به حالت تعلیق درآمد. یک تیم که متخصصان به همراه حمل و نقل که شامل 1,100 ویروس تست کیت.

هر کیت تست در تقاضا بالا است. بلانچارد یادداشت او فقط 52 در حال حاضر برای کل منطقه خاور میانه است. هر کیت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای 96 آزمون معنی نزدیک به 5000 نفر می تواند آزمایش فعلی کیت در رزرو.

بسیاری از کشورها می توانند با تهیه منابع خود را و خود را اضطراری انبارهای دارو و زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی. ایالات متحده به عنوان مثال به چند میلیارد دلار استراتژیک ملی ذخایر.

اما بسیاری از کشورها بیش از حد از جمله ویتنام و فیلیپین و اندونزی و غنا و تا آنجا که به آمریکای جنوبی, به دنبال که محموله کمک های حاوی ویروس است.

آسوشیتد پرس نویسنده پری Abuelgasim در دبی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>