به عنوان موارد افزایش در پنج ولسوالی Telangana به انجام 50,000 Covid-19 آزمون

حیدرآباد: این Telangana دولت در روز یکشنبه گفت: آن انجام خواهد شد COVID-19 آزمون در 50 ، 000 نفر در 30 مونتاژ در بخش سرمایه دولت و چهار مجاور مناطق که شاهد افزایش موارد جدید در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش.

ریاست سطح بالا را به بررسی نشست COVID-19, وزیر K چاندراسکار رائو دستور مقامات برای انجام آزمون در حیدرآباد Rangareddy, Vikarabad, Medchal و سنگرددی مناطق بیش از ده روز انتشار رسمی گفت. او همچنین از آنها خواست به آماده شدن دستورالعمل های خصوصی و بیمارستان ها و آزمایشگاه ها برای انجام COVID-19 آزمون های درمان و هزینه با پیروی از هنجارهای آن گفت. ما تصمیم گرفته شده برای انجام آزمایشات بر 50000 نفر به عنوان یک اقدام احتیاطی برای محافظت از حیدرآباد. مردم باید نه وحشت. هر کس باید به دنبال بهداشت شخصی و اقدامات احتیاطی. به ویژه سالمندان باید در خانه های خود را تنها” آزادی به نقل از او عنوان کرد و گفت. مردم با بهداشت و سلامت دیگر عوارض نیز باید مراقب باشید, او گفت:, و اضافه کرد که دولت آماده بود به ارائه درمان به coronavirus بیماران هر آنچه که ممکن است تعداد آنها.

تست کیت PPE کیت هواکش, بیمارستان, تخت, از جمله در ICU و ماسک در دسترس بودند با دولت به اندازه کافی رائو گفت. پزشکی و سلامت وزیر Etela Rajender رئیس اتاق Somesh کومار و ارشد پزشکی از مقامات و متخصصان پزشکی در زمان شرکت در جلسه. مقامات گفت: در این جلسه که در مقایسه با کشورهای دیگر گسترش coronavirus کمتر در Telangana و وجود افزایش درصد بهبود در حالی که میزان مرگ و میر کاهش یافته است, انتشار گفت. آنها اعلام کردند که هنگامی که در مقایسه با دیگر مناطق در دولت حیدرآباد Rangareddy, Medchal, سنگرددی و Vikarabad مناطق گزارش شده بیشتر در مورد جدید.

“وجود دارد یک نیاز برای پایان دادن به این. به عنوان یک اقدام احتیاطی و اندازه گیری COVID-19 آزمایشات تشخیص خواهد بود انجام شده بر 50000 نفر از 30 مونتاژ بخش از حیدرآباد و آن چهار همسایه مناطق رائو گفت. صفحه اصلی قرنطینه برای کسانی که آزمایش مثبت اما هیچ عوارض جدی باید ارائه شده است. علاوه بر در نظر گرفتن اقدامات “در جای پای جنگ” شامل ویروس دولت در تمام آمادگی برای ارائه درمان پزشکی به بیماران با تمام تعهد و هوشیاری رائو اضافه شده است. Telangana تصریح سنبله در COVID-19 مورد در روز شنبه با عنوان بسیاری از 253 مورد جدید و هشت مرگ و میر در حال گزارش گرفتن شمارش از موارد مثبت به 4,737 و مرگ و میر به 182. اکثر موارد گزارش شده از شهرستان شرکت منطقه محدودیت و همسایه منطقه.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>