دهلی نو:
دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز دوشنبه مردم خواست تا به همکاری با تصمیم دولت برای تحمیل یک مستند. او گفت: در حالی که دولت تصمیم گرفته بود به رایگان جیره و حقوق بازنشستگی او خواسته صاحبخانه به گریز به پرداخت اجاره بعد.

توضیح تصمیم خود برای تحمیل یک مستند Kejriwal گفت: “lockdown اندازه گیری لازم است برای زمان حال. تاج یک ویروس خطرناک و برای مقابله با آن, ما باید یاد بگیرند که از اشتباهات از کشورهای دیگر است. ما نیاز به همکاری شما.”

روز یکشنبه Kejriwal, همراه با معاون فرماندار (LG) آنیل Baijal اعلام کرد که دهلی نو قرار داده خواهد شد در یک مستند از 6 صبح روز دوشنبه به منظور کاهش گسترش مرگبار کرونا ویروس. شده اند وجود دارد 30 تایید موارد این ویروس در دهلی نو. Kejriwal گفت: در حالی که 23 هستند کسانی که از بازگشت در معرض خطر کشور هفت نفر از اعضای خانواده خود را.

“با دیدن این وضعیت در دهلی نو ما تا به حال برای تحمیل یک مستند در دهلی نو. تنها کسانی که در خدمات ضروری – کسانی که عرضه مجاز به گام. در حالی که بسیاری از مردم پس از آن من می خواهم بقیه به درک که ما در حال بدست گرفتن این اقدامات برای سلامت خود. این ویروس با سرعت زیادی در سراسر جهان است. این ویروس گسترش می یابد به طوری سریع است که اگر ما را نمی, را دقیق, اقدامات آن را گسترش” Kejriwal گفت.

“تنها یک راه وجود دارد برای جلوگیری از گسترش این که با اعلام یک مستند و نه پله. امروز وجود دارد 30 مورد در دهلی نو. ما نیاز به کنترل وضعیت در حال حاضر. اگر ما نمی انجام یک مستند در حال حاضر ما نمی باید به اندازه کافی تخت در بیمارستان های ما در دهلی نو. ما قرار داده اند تمام قدرت ما, اما ما نیاز به حمایت خود را,” او گفت:.

در این مستند که تحمیل شده تا 31 مارس تنها کسانی که در خدمات ضروری مجاز به گام. مردم می توانند گام به گام برای خرید کالاهای ضروری. هفته گذشته دولت دهلی نو اعلام کرده بود رایگان جیره برای 18 لاخ خانواده که شغل هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار به عنوان کسب و کار تعطیل. دولت همچنین اعلام کرد دو حقوق بازنشستگی برای سالمندان, زنان بیوه و ویژه-abled.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im