Arvind Kejriwal خواستار Amit Shah

دهلی وزیر Arvind Kejriwal که اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در چهارشنبه گفت که آنها با هم کار خواهد کرد برای توسعه سرمایه های ملی.

Kejriwal اشاره کرده بود در همکاری با دولت مرکزی برای توسعه دهلی نو در حالی که مصرف سوگند به عنوان رئیس جمهوری در Ramlila زمینه در سرمایه های ملی در روز یکشنبه.

نشست بین Kejriwal و شاه می آید در پی یک تلخی مبارزه انتخاباتی برای دهلی مجمع انتخابات بین Aam Aadmi Party (AAP) به رهبری Kejriwal و Bharatiya Janata Party (BJP) که قوانین در این مرکز و از آن شاه بود ملی رئیس جمهور تا همین اواخر. رهبران دو sparred در مورد مسائل مختلف در آستانه انتخابات بود که جاروب شده توسط AAP.

“دیدار رفت بسیار خوبی است. آن بود و صمیمی. وجود اجماع بر این واقعیت است که دولت ایالتی و دولت مرکزی نیاز به همکاری با یکدیگر در دهلی نو. ما پذیرفته شده این و گفت که ما با هم کار کنند برای دهلی توسعه” رئیس جمهوری گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“وجود دارد مقدار زیادی از تقسیم قدرت و مسئولیت است. دهلی سرمایه های ملی و همکاری با یکدیگر است که گفت:” Kejriwal, AAP ملی convener.

دهلی نو ویژه دولت و برخی مسائل از جمله زمین و نظم و قانون آمده است در زیر مرکزی وزارت. این یک نقطه مهم از مشاجره بین دو دولت در ترم گذشته.

دهلی کابینه که روز چهارشنبه برای اولین بار ملاقات نمود پس از ادای سوگند تصمیم به برگزاری اولین جلسه از دهلی نو مجلس قانون گذاری به مدت سه روز از 24 فوریه.

Kejriwal نیز برگزار شد یک جلسه با همه کابینه وزرا و روسای ادارات و دبیران و خواست آنها را به آمده تا با یک طرح برای اجرای 10 نقطه گارانتی کارت. دولت نهایی خواهد شد جدول زمانی و بودجه برای 10 اطلاعیه هفته آینده.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>