هنر درمانی برای جوان زندانی Borstal مدرسه بازداشتگاه خانه در کوچی

Ravana یک ابرقهرمان های کشیده شده توسط یک گروه از زندانیان از Borstal مدرسه بازداشتگاه خانه در Kakkanad در کوچی گفتن است. یک شکل با یک سلاح آن را بیان کرد. بنگلور-بر اساس روانشناس و مددکار اجتماعی Reena جریان بخشی از هنر در توسعه جامعه (TAOS) شده است با استفاده از هنر به عنوان درمان در مرکز اصلاح برای دو سال گذشته است. او می گوید: “نقشه های خود را منعکس کننده پرخاشگری و ارقام با سلاح های, اما این تمرینات کمک به آنها channelise خشم خود را به چیزی خنثی دلپذیر و مثبت است.” Borstal مدرسه در حال حاضر خانه های 28 مردان جوان در گروه سنی 18-21.

تعارض با قانون

“این گروه در Borstal ناهمگن است که من مخلوط مالایایی زبان زندانیان با مهاجرین که از کشورهای مختلف در هند است. این عامل مشترک است که آنها جوان هستند و تا به حال در تضاد با قانون است. در نهادینه تنظیمات آن نیز می تواند منجر به خشونت است. در اینجا با استفاده از رنگ های آرام کردن آنها.”

‘هیچ امیدی’ عنوان دیگری کار می کنند. در حالی که 21 روز مستند تحمیل شده به مبارزه با Covid 19 pandemic فرستاده است مردم به حبس از خانه های خود را, آن را نیز تشویق آنها را به تأمل در زندگی در انزوا. این عنوان از محدود بودن به پنجره اتاق با آهن نوار درب و نشان دهنده یک نوع ناامیدی. برای مردان جوان با مراجعه به دادگاه است فقط اتصال با جهان خارج است.

“این مردان جوان از ناکارآمد زمینه متاسفانه در زمان به جرم به دلایل مختلف. یکی از راه های ما نگه داشتن آنها را اشغال توسط درگیر شدن آنها در فعالیت های مختلف. هنر یکی می گوید:” Sreejith KS , سرپرست از بازداشتگاه صفحه اصلی.

در حال حاضر آنها همچنین درگیر در ساخت قابل استفاده مجدد دو لایه پارچه ماسک صورت فله به عنوان پیشگیری پوشیدن برابر کرونا ویروس. این retailed در ₹ 10 هر. هشتاد ساله و سارا Mammen یک معلم هنر سر از زندان پروژه TAOS است و نظارت بر این پروژه بیش از حد. “بسیاری از آنها برای موارد مخدر pedalling. برخی از انجام این کار فقط به دست آوردن پول به خرید یک تلفن هوشمند. آنها به راحتی شیفته چیزهای مادی اما هنر به آنها امداد رسانی در این آشفته فاز.”

تغییر در نگرش

یک هنرمند خود آموخته الکساندر در مقابل نیز یک تناسب اندام مشاور و به سلامتی. او کار کرده است با این گروه برای یک سال و می گوید که او می یابد هنر ساخت یک تفاوت در چشم انداز نسبت به زندگی. “هنر می تواند خود را تغییر خلق و خو و ذهن و به آنها امید می گوید:” الکساندر. داشتن حس تغییر, هنر, آورده, او, “من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن آن با دیگران است.”Alex آنها را می آموزد سایه نقاشی آناتومی و رنگ آمیزی با مداد و مداد رنگی و watercolours.

Anubha سینها, یک, فناوری, کارآفرین, برنامه ای برای استفاده از واقعیت مجازی برای معرفی آنها به آخرین فن آوری از طریق یک تجربه سرگرم کننده است. “کاغذ دو بعدی اما در فضا شما می توانید گام به گام در داخل خود هنر و بسیاری از سرگرم کننده می گوید:” Anubha و اضافه کرد که او با استفاده از VR در بیشتر ساختار روش به عنوان درمان برای موارد پزشکی اما از آن است که در یک مرحله آزمایشی در Borstal. “گران است و ما نیاز به هدست برای هر زندانی. برای, درمان, حداقل پنج جلسه در هر فرد مورد نیاز است. اولین جلسه به acclimatise و از جلسه سوم آنها می توانید شروع به بیان خودشان هستند.

“تائوس تاسیس شد و در سال 2016 به تأیید قدرت خلاقیت یک هنر به عنوان یک ابزار برای رشد عاطفی و سلامت. خلاقیت از طریق هنر علمی ثابت شده است برای کمک به مغز انسان در جنبه های مختلف می گوید:” بنیانگذار تانیا ابراهیم.

Reena می افزاید: “در این نقطه تاثیر هنر بر زندانیان می تواند اندازه گیری تنها ذهنی اما واقعیت این است که در پایان یک جلسه همه آنها می گویند که آنها از آن لذت می برد بسیار زیاد است که اندازه گیری به اندازه کافی است که رنگ ها تاثیر مثبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>