هنر فروش به جشن و جنوب شرقی آسیا هنرمندان

آنلاین-تنها هنر فروش شامل نقاشی از زنان در سراسر آسیای جنوب شرقی است که غنی پنجره به فرهنگ های گوناگون و متمایز آداب و رسوم منطقه از جمله کشورهایی مانند اندونزی و ویتنام و برمه.

زندگی می کنند تا مارس 22 در Bonhams.com فروش, ‘آیین و فرهنگ’, ویژگی های بیش از 30 قرن 20 نقاشی

در میان برجسته است که سرپرستی یک گروه از نقاشی به تصویر می کشد جذابیت زنان در آسیای جنوب شرقی و همچنین به عنوان مهم نقش آنها در جامعه است.

منجر به مجموعه ای از آثار است ‘هانوی’ توسط هنرمند فرانسوی Alix Ayme که تا به حال در سفر و رنگ گسترده در آسیا است. از ویژگی های نقاشی های کلاسیک خیابان با یک ویتنامی مادر قدم زدن در امتداد یک مسیر نوزاد nestled در باسن او به عنوان شهر هانوی — به تصویر کشیده شده توسط Ayme به عنوان یک سبز رنگ زیر گرمسیری بهشت — می آید به بهار.

ایجاد شده در دهه 1920 در طول این هنرمند را برای اولین بار اقامت در ویتنام, ‘هانوی’ یکی از قدیمیترین نقاشی و نادر روغن-در-پنل مثال برای آمدن به بازار هنر.

Nguyen Trung و بویلر Tran الهام گرفتن از زنان با پوشیدن ظریف ویتنامی لباس شب های ‘ao dai که ادای احترام به زیبایی و لطف نسل از بانوان در ویتنام است. مشابه میل شدید برای این موضوع نیز دیده می شود در برمه مدرن نقاش U لوان Gywe که ‘حمام کردن توسط رودخانه’ کاملا کپسوله هنرمند امپرسیونیست ،

یک مجموعه خصوصی از نادر آثار آنتونیو بلانکو یک فیلیپین متولد بالی نقاش اسپانیایی تبار نیز در فروش. این مجموعه شامل هنرمند فیگوراتیو نقاشی و نفیس اشعار آشکار خود را از غرور و افتخار برای خود اتخاذ خانه بالی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>