هنر صفحات روایت داستان خاص به همه گیر صندوق وعده های غذایی برای کارگران مهاجر

یک نقاب زن که پر از اشک چشمان روایت هزار و یک داستان از بدبختی و امید; صحنه طنز از ساختمان قلعه از کاغذ توالت; یک جفت از سلامت کارگران در تلاش برای قطعه با هم یک پازل است که زمین خود را.

لایه لایه و پیچیده این آثار هستند در غیر معمول و متوسط به یک نقطه. دیجیتالی چاپ بر روی سرامیک دیوار صفحات آنها اثری از داستان ها و مناظر که افزایش یافته است از این بیماری همه گیر.

با خرید یک بشقاب خریدار حامیان 250 وعده های غذایی روزانه دستمزد کارگران است. بمبئی-بر اساس روکش پروژه آخرین ابتکار بقدر یک بشقاب امید که ضربه آغاز این ماه با هدف ارائه 1,00,000 وعده های غذایی به کارگران مهاجر در یک ماه. در عرض یک هفته از عملیات آنها موفق به اعزام 20,000 وعده های غذایی.

این روکش پروژه آغاز شده در سال گذشته است که حیوان خانگی پروژه بمبئی مبتنی بر کلروفیل نوآوری آزمایشگاه که صرفا ومیزان در تاثیر اجتماعی. “در حال حاضر این داده ها می گوید که وجود دارد حدود 800 میلیون نفر از مردم که در حال گرسنه در سراسر جهان که 200 میلیون نفر در هند می گوید:” Chitresh سینها, بنیانگذار روکش پروژه.

بیش از قرار دادن مواد غذایی بر روی صفحه در قالب کمک های مالی, هدف آنها این بود که برای شروع یک مکالمه در اطراف این موضوع از گرسنگی. این است که چگونه ایده ایجاد هنر در صفحات آمد — هر بار که کسی اقدام به خرید ورق وجود دارد خواهد بود مواد غذایی در شخص دیگری.

“هر ماه ما راه اندازی یک سری است که پشتیبانی از گرسنگی مرتبط با اهداف مختلف و سازمان های خیریه. ما یک تم در تمرکز برای هر ماه — یک چهارم از نوستالژی است یک موضوع که در آن هنرمندان دعوت شده بودند به تصویر کشیدن شادترین حافظه از دوران کودکی خود را در صفحه ترک یک چهارم از آن را خالی بگذارید. این پیام بود اشاره کرد و در نسبت 1:4 کودکان malnutritioned در هند” در ادامه Chitresh.

بقدر یک بشقاب امید فعلی خود تمرکز است که پشتیبانی از کارگران مهاجر که در سمت چپ بدون اشتغال در پی COVID-19.

“ما می دانیم که 140-عجیب و غریب میلیون مهاجر کارگران شغل خود را از دست. برای این, ما به دنبال Goonj حمایت از آنها Rahaat ابتکار فراهم می کند که رایگان جیره غذایی به خانواده های کارگران مهاجر” Chitresh می افزاید.

هنر دیگر طرح های

  • هنر برای خیریه — جمعی از هنرمندان که در تلاش برای ایجاد یک زنجیره ای است که متصل هنرمندان که می خواهند به کمک و خریداران که می خواهند برای کمک با افرادی که در حال ساخت یک تفاوت در زمین در سراسر کشور است. آنها شناسایی افرادی که شخصا درگیر در جمع آوری و ارائه مواد ضروری برای کسانی که آسیب پذیر هستند. بازدید @artforcharity.هند به نمایش کار می کند.
  • Swastik Saxena هنرمند: شروع طراحی به کمک ابتکار که به ترویج هنر و هنرمندان با جمع آوری پول برای یک علت. در حالی که علت می تواند بسته به تغییر در وضعیت ایده اصلی باقی می ماند همان. به عنوان بخشی از این ابتکار یک هنرمند جدید معرفی خواهد شد هر ماه خواهد شد که طراحی در همراهی با سبک خاص. یک مقدار از ₹500 است به اهدا در هر هنری. بازدید @artpandit در Instagram.

در همراهی با این واقعیت است که این بیماری همه گیر جهانی دارد و اثر این ابتکار به دنبال مشارکت 70 هنرمندان جهانی که 20 شده اند و سرپرستی برای شود. و نه یکی از این هنرمندان را به اتهام روکش پروژه یک پنی تک برای کار خود را.

علاوه بر این خیرین و حامیان پوشش هزینه های تولید. که اساسا بدان معنی است که 100 % از رسیدگی رفتن به سمت غذا. “ما باید راه اندازی هشت آثار هنری در هفته گذشته و امید برای راه اندازی بقیه در هفته های آینده می گوید:” Chitresh. پنجاه و چاپ هر یک از آثار هنری ساخته شده است قبل از حرکت به بعدی.

این هنرمندان که قابلیت ترکیبی از هر دو آینده و چاشنی هنرمندان می افزاید: Dhruvi شاه متصدی. “ما در این نسخهها کار میکند که باید یک بزرگتر روایت است که مخاطب می تواند تعامل با. بسیاری از این آثار به یک لایه متن به آنها توان آن را به حداقل و یا در غیر این صورت می گوید:” Dhruvi.

Where the Streets Have No Name by Reshidev RK

مشارکت از هنرمندان شده است قریب به اتفاق قربانیان می گوید: Dhruvi اضافه کرد که حداقل یک تعداد انگشت شماری نوشتن به آنها مایل به کمک به صورت روزانه. برخی از نام های شناخته شده است که برجسته شده است در این طرح هستند Santanu Hazarika و Pavan Rajurkar از هندوستان, Hana آگوستین از اندونزی و Sandhya Prabhat از کالیفرنیا.

قیمت ₹1,450 هر هنر-صفحات در دسترس خواهد بود www.theplatedproject.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>