هنر به عنوان زندگی و روح حزب

چگونه بسیاری از راه وجود دارد به سرما? Netflix, فیلم, خرید, brunching آشامیدنی و وعده? این دو پاس حداقل برای افرادی که دائما در جستجو برای راه های جدید برای حزب و صحبت در مورد.

خلاقیت catchword. یک حزب که در آن آب های خلاقانه خود را جریان می توانید و شما را وادار به لذت بردن از روز یک واقعیت است. چیزی نه بیش از حد پیچیده و نه چندان اساسی را می توان در اینجا. هدایت ذهن خود را به سمت چیزی شبیه به یک هنر و یا یک ماندالا با هم. و اگر شما فکر می کنید هیچ هنری عنصر شما آماده به شگفت زده می شود در آنچه که شما ایجاد کرده اند که در پایان ،

The Art Room team, (left and below) Mandala art

اتاق هنر, تیم (سمت چپ و پایین) ماندالا هنر | عکس های اعتباری: توسط آرایش

Ridhima موندرا مشغول آموزش یک گروه از نوجوانان در یک کافی شاپ به عنوان آنها ریخت و رنگ بر بوم خود. بله آنها به معنای واقعی کلمه ریخت و این رنگ به عنوان, آموزش های Ridhima. “مایع هنر بدون نیاز به قلم مو. در بهترین حالت ما ممکن است نیاز به یک چوبی قهوه همزن. یک قلم مو آسیب نمی رساند هر چند. در هنر پارتی ما همه چیز را با هنر برای هر کسی و همه. آن است که در مورد رها از خود خویشتنداری و قرار دادن افکار خود را با هم. آن را می سازد برای یک حزب بزرگ ایده برای تولد کودکان کرده است. گاهی اوقات آن را نیز به عنوان کلاس مقدماتی به هنر برای بسیاری از کودکان” توضیح می دهد که Ridhima یک کلکته-بر اساس هنرمند از @Art_room.

Art as the life and soul of the party

نگران ظروف سرباز یا مسافر ؟ تمام هنر پارتی برگزارکنندگان باید در مورد آن فکر قبل از آنها حتی شروع به کار در انجام هنر ، “کیت شامل همه چیز از یک صحن به هنر مواد مورد نیاز, می گوید:” Preeta M, هنر دیگری حزب سازمانده. Preeta می افزاید: “هنر احزاب نباید به عنوان یک کودک به تنهایی بازی کند. آنها را برای یک تم فوق العاده برای حمام نوزاد dos. به همین دلیل من دوست دارم هنر سازماندهی احزاب است چرا که محصول نهایی نیز دور هدیه. اقلام دست ساز همیشه ویژه از فروشگاه خریداری بازگشت هدیه.”

هنر احزاب ممکن است اما آنها در حال ساخت راه خود را به زن سبک و جلف حزب مدار به عنوان به خوبی. هنرمندان که helming این داس خود در حال تلاش برای نگه داشتن علاقه به هنر زنده است.

هنر احزاب هستند ایده آل برای گروه های کوچک تر از مردم که عشق به اکتشاف رابطه خود را با رنگ ها و تصاویری. صنایع دستی جلسات که به عنوان اساسی به عنوان ساخت اسباب بازی کاغذی یا چسباندن کاغذ رنگی برای حل اره جست و خیز کردن پازل نیز بخشی از این وقایع است.

چنای بر اساس مواد غذایی miniaturist شیلپا میتا محصولات دست ساز — Sueno سوغات — on Instagram را در کمتر از سه دقیقه به پرواز کردن قفسه زمانی که او اعلام کرد فروش. او اذعان می کند برای پیدا کردن این هنر تجمعات درمانی. او شده است یک بخشی از یک چند جمله صمیمی احزاب که در آن او نشان داد که چگونه برای ایجاد اشکال مختلف با مواد اولیه. “جلسات این یک راه خوب برای آموزش فضیلت صبر و استفاده از مواد به جوان و رشد به طور یکسان. به عنوان یک هنرمند من دوست دارم به اشتراک گذاشتن آنچه که من می دانم که من معتقدم به اشتراک گذاری دانش است و دانش به دست آوردن. هنگامی که آن را انجام شده است به صورت گروه های کوچک تر از آن است که بیشتر سرگرم کننده به عنوان بسیاری از زمان, کسی است که سازماندهی نیز می توانست تصور یک تم. و البته واقعی وجود دارد خوب غذا که به شرح زیر است” می خندد شیلپا.

با نزدیک شدن تابستان, هنرمند Shubhashree Sangameswaran (@shubhere در Instagram) می گوید: هنر احزاب بهترین چیزی که به برنامه ریزی برای کودکان. تعطیلات تابستانی هستند و زمانی که هر کس به نظر می رسد برای فعالیت برای حفظ کودکان خود را درگیر. “به عنوان یک هنرمند و قصه وجود دارد هیچ چیز بیشتر معنی دار برای کودکان از یک هنر سرگرم کننده حزب” او می افزاید.

گسترش محدودیت از یک گروه کوچک به یک بزرگتر تعداد کمی از هنرمندان نیز انجام هنری احزاب به عنوان تیم سازی ورزش در محل کار. “هنگامی که ما با استفاده از یک چالش که در آن یکی است برای پر کردن یک بوم با فوری افکار. پس از آن برای ارتباطات و تبلیغات شرکت کنندگان آمد تا با برخی از خیره کننده افکار است. تمام افکار انتزاعی هستند و سپس پراکنده به یک داستان با یک لمس نهایی توسط هنرمند” توضیح می دهد که Ridhima.

در حال حرکت به دور از هنر انتزاعی احزاب است Mandala art دریافت-togethers. در مقایسه با هنر احزاب شرکت کنندگان در این حوادث بیشتر آرام و آرام.

روند ابتلا به در و داده معنوی و رویکرد درمانی به گردهمایی صمیمی. انجام ماندالا هنر نیاز به صبر و شکیبایی و یک روند روشن فکر.

بنابراین خود آموخته ماندالا دبی-هنرمند مستقر در تاریخ Chimnani دوست دارد به رشته ماندالا هنر جلسه با یک جلسه در معنویت. “این نیز اتفاق افتاده بود موضوع پایان نامه من. من به عنوان تحقیق برای موضوع من آموخته زیادی در مورد هنر و معنویت. من خودم آموزش برای اولین بار و آن را درمانی است. من یک گواهی هنر درمانگر بنابراین من نمی من تماس بگیرید جلسات به عنوان هنر درمانی. وقتی که من انجام یک ماندالا جلسه آن است که همیشه برای یک گروه از مردم که درک هدف آن است. اولین ماندالا حزب من با حضور یکی از من سازمان یافته برای دوستان من برای کریسمس در دبی بودند که بازدید من از نیویورک است.آن را سه ساعت بحث و گفتگو به دنبال مواد غذایی بزرگ می گوید:” تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>