مسلح معترضان نشان می دهد در داخل Michigan state capitol

صدها نفر از Michiganders دیده می شد معترض در دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ با برخی از تظاهرکنندگان مسلح هل دادن داخل به عنوان قوه مقننه مورد بحث و رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را (D) حالت اضطراری بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

تظاهرات خود سلاح گرم, نشانه ها و پرچم آمریکا در داخل خانه ملت شعار “اجازه دهید ما را در!” اعتراض مشخص شده اند فقط آخرین اقدام علیه Whitmer سیاست های در نظر گرفته شده برای بلانت coronavirus را گسترش.

تبلیغات

اعتراض به نام “پاتریوت آمریکایی تجمع” راه اندازی شد توسط میشیگان آمریکا برای آزادی بود و به معنای به عنوان یک تماس برای قانون گذاران اجازه می دهد تا کسب و کار است که توقیف شده است به بازگشایی شده است.

تبلیغات

Whitmer مواجه شده است و انتقاد شدید او از دست زدن به coronavirus به عنوان معترضان چکش دقیق خود را به اقامت در خانه دستور که تمدید شده است مه 15. Whitmer کاسته است برخی از محدودیت های هر چند دولت هنوز بیش از 41,000 تایید coronavirus موارد است.

فرماندار اضطراری اعلام تمدید شد که در حال بحث پنج شنبه, کمک های مالی Whitmer قدرت اضطراری برای استفاده در زمان بحران.

جمهوری خواهان که کنترل هر دو مجلس دولت قوه مقننه نشان داده اند که آنها می خواهند تسریع بازگشایی دولت است.

تظاهرات در سراسر این کشور به نظر می رسد که تشکیل شده است در امتداد خطوط حزبی با چند تن از تظاهر کنندگان در میشیگان و در دیگر تظاهرات ورزشی تهمت کمپین متعلقات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>