Arizona Republic روزنامه می گوید که دیگر نمی خواهد را تایید

آریزونا جمهوری اعلام کرد که روز شنبه آن را دیگر نمی خواهد حمایت سیاسی نامزدها.

ققنوس-بر اساس روزنامه های ساخته شده خود در تصمیم گیری های عمومی به عنوان دیگر سرمقاله ادارات در سراسر کشور صادر کرده اند خود تاییدیه برای سال 2020 ریاست جمهوری.

اما جمهوری گفت: آن را آموخته از خوانندگان در گروه های تمرکز و نظرسنجی است که آنها نمی خواهند به گفته این روزنامه چگونه به رای و آن تصمیم به ایجاد یک “متعاقب تغییر دهید.”

تبلیغات

“آنها نمی خواهند خود را در روزنامه و یا وب سایت های خبری گفتن آنها را که نامزد آن حزب باید رای خود را” سردبیر اجرایی گرگ برتون و سرمقاله صفحه ویرایشگر فیل بواس گفت: در بیانیه ای.

“آنها به ما بگویید که ما تاییدیه بیگانه آنها را و تاری راه آنها ما به عنوان خوانده شده اخبار” بیانیه ادامه می دهد. “آنها نمی بینیم تیز خط رسم می کنیم بین ما و اخبار نظر محتوا.”

خوانندگان این گزارش به اطلاع روزنامه است که مشاهده آنها “نامزد تایید به عنوان یک نفوذ در روند انتخابات” که در گرفتن یک طرف “سازش ما تجزیه و تحلیل.”

تبلیغات

اما روزنامه داشت که آن را ادامه خواهد داد برای مقابله با رای گیری طرح در سرمقاله خود بخش — و پوشش انتخابات.

“ما اطلاع رسانی خواهد شد با دیدگاه و نظر در مورد مسابقات اصلی به عنوان آنها گشوده خواهد شد و بالا بردن پرچم قرمز زمانی که ما می بینیم نامزدهای نقض هنجارهای سنتی” بیانیه می خواند.

“این روزنامه به پله از چیدن طرف در نامزد انتخابات, اما ما نمی ایستادگی کردن از ما نقش مهم و دلگرم کننده, الهام بخش و پیشرو بحث های مهم و ضروری برای یک جامعه آزاد و بهتر جامعه” را به آن می افزاید.

جمهوری آمد ملی به ویژه در آخرین انتخابات ریاست جمهوری چرخه زمانی که برای اولین بار در 126 سال آن را تایید و یک دموکرات هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonDemocratic خودی ماندن در حاشیه در سال 2020 مسابقه Hillicon دره: توییتر در حال سقوط کوتاه در تعهد به منظور بررسی اولیه نامزدها | بر قول به نظارت اصلاحات پس از گزارش دیده بان | DHS سایبر رئیس متمرکز سال 2020 تپه انتخاباتی گزارش: مخاطرات بالا در گذشته بحث دموکراتیک قبل از شنبه بیشتربرای رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>