آریزونا غلبه کند جرم به ضرب و شتم کال

Zeke Nnaji تا به حال 21 امتیاز و پنج ریباند و آریزونا غلبه کند بازی هجومی به ضرب و شتم کال 68-52 در هاس غرفه در پنج شنبه شب.

Dylan Smith اضافه شده 14 امتیاز و نیکو Mannion تا به حال 10 امتیاز و پنج کمک برای کمک به Wildcats (17-7, 7-4 Pac-12) جستن به عقب از از دست دادن خانه به UCLA که زدم آریزونا از بالا 25.

مت بردلی تا به حال 19 امتیاز و هشت ریباند برای کال (10-4, 4-7). خرس از دست داده اند سه و چهار و پنج است.

Nnaji تحت سلطه در یک شب هنگامی که آریزونا جرم پراکنده. این Wildcats متعهد تنها 10 گردش اما اکثر آنها هیچکدام از اشتباهات. Mannion دو بار پرتاب توپ به دروازه می ایستد.

آریزونا نیز تلاش فراتر از قوس بود که در آن 3-برای-13 تا زمانی که اسمیت ساخته شده و پشت به پشت عکس و حداکثر Hazzard اضافه شده یک سوم. که دربسته در محیط یک 15-4 اجرا قرار داده است که آریزونا جلوتر 62-43.

این Wildcats منجر به راحتی بیشتر از نیمه اول با کمک یک بزرگ دفاعی بازی قبل از حاصل کار دو تیم که Jemarl بیکر جونیور مسدود پاریس Austin 3-نقطه را امتحان کنید.

در زمان آن نگاه مانند Wildcats شد و هنوز هم در برخورد با یک اثر باقی مانده از روز شنبه سوزش از دست دادن به UCLA, اما آنها خود را با هم به اندازه کافی به جلو و دور و دیر است. ساخته شده است که در آن هشت نفر مستقیم و بیش از کال. 27 امتیاز در نیمه اول بودند سوم کمترین گل توسط آریزونا در این فصل است.

خرس تا به حال شش دقیقه بدون گل کشش در نیمه اول و چهار دقیقه خشکسالی در دوم. که بیش از حد بود برای غلبه بر یک تیم هنوز در تلاش برای پیدا کردن یک ثانویه گلزن برای تکمیل Bradley. کال نشان داد بیشتر صبر ادبانه اما نمی تواند به اندازه کافی از آن عکس می گیرند.

آریزونا در دانشگاه استنفورد در روز شنبه.

کال میزبان ایالتی آریزونا در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دیدگاهتان را بنویسید