آریزونا دولتی Ducey نمی خواهد نیاز به ماسک میان دولت COVID-19 سنبله

آریزونا دولتی mlb (R ) نشان داده است او نمی خواهد نیاز است که ماسک توان در فضاهای عمومی در دولت با وجود افزایش coronavirus موارد است.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 34,458 موارد coronavirus و 1,883 مرگ و میر ناشی از شنبه بعد از ظهر. در شروع ماه آن گزارش شده بود فقط بیش از 20 ، 000 موارد و 900 مرگ و میر با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط تپه.

Ducey فشرده شد در مورد این موضوع در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی زمانی که یک خبرنگار از او پرسید “هنگامی که آخرین باری که شما عینک, ماسک صورت فرماندار?”

تبلیغات

“من ماسک صورت با من امروز” Ducey گفت: مصرف برخی از جیب خود. “و هنگامی که من از لحاظ جسمی فاصله من آنها را می پوشند و شستن آنها را اغلب.”

Ducey گفت که او می خواهد مردم را به “ماسک زمانی که آنها نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله” هر چند او نشان نمی آریزونا خواهد اجرا است که ساکنان انجام این کار توسط قانون به عنوان ده ها تن از کشورهای دیگر داشته باشد.

آریزونا و تگزاس و کشورهای دیگر با آرامش و کوتاه مدت coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی شاهد موج در موارد به عنوان بازگشایی حرکت رو به جلو است.

هر چند رئیس جمهور ابراز اشتیاق برای بازگشایی این کشور مقامات بهداشت عمومی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار دارند توصیه می شود که مردم همچنان با پوشیدن ماسک صورت اجتماعی فاصله نیست و ممکن است تا زمانی که یک واکسن گسترده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>