ساختمان آماده برای تغییر آب و هوا ؟

گرمایش جهانی و تغییر آب و هوا را تبدیل به وجودی مشکلات برای بشریت امروز است. ما در حال حاضر تجربه خود اثرات غیر قابل برگشت. خطرناک تر فاجعه بار آب و هوا اثرات اجتناب ناپذیر هستند اگر ما نگه داشتن رفتن بدون هیچ گونه محدودیت. محدودیت خانه سبز گاز (GHG) تولید گازهای گلخانه ای در آینده 3 تا 5 دهه باید افزایش دمای زمین دمای ذوب یخ, علت, جنگل, آتش سوزی به مخاطره می اندازد زمین و گونه های آبزی و بالا بردن سطح دریا submerging چندین شهرهای ساحلی.

غلظت CO2 در اتمسفر نیز عبور از 500 ppm خوانده شده را علامت. موجود شهرنشینی مدل ها مناسب نیست و در مقیاس با توجه به بی سابقه ای رشد جمعیت و وجود دارد هیچ off-the-shelf الگوریتم برای هند است. ما نیاز به نمودار خود ما را در مسیر رشد پایدار است. Decarbonisation تنها راه رو به جلو است. تغییر آب و هوا و گرمایش جهانی به هم پیوسته هستند. ارزیابی انتشار GHG کمک خواهد کرد که در حال توسعه استراتژی های کاهش گرمایش زمین و بهینه از منابع طبیعی است. این به نوبه خود تعارف در حال تحول پایدار زیرساخت ها است.

صنعت ساخت و ساز مصرف مقدار زیادی از انرژی است. عمل فاز یک ساختمان طول عمر بسیار بزرگ است و مصرف انرژی بالا است اما توزیع بیش از یک طراحی دوره حدود 60 سال است.

مصرف انرژی در این مرحله است که بیشتر یا کمتر کارآمد با توجه به فن آوری های پیشرفته و کارآمد اسباب بازی و ساخت سیستم های اتوماسیون. گازهای گلخانه ای هستند مشاهده می شود بسیار بالا در ساخت و ساز واقعی و در نتیجه آنچه که به نام کربن سنبله پدیده (CSP).

در سناریوی جهانی و ساختمان و صنایع حمل و نقل و دیگر بخش های مصرف 31% و 27%, 28% و 14% از کل انرژی تولید شده و منتشر می کنند و 29 درصد 35% و 22% و 14% CO2 بود. از کل انتشار GHG, 8 تا 10 درصد است که با سیمان صنایع تولیدی. این است که عمدتا به دلیل حرارت از کوره کوره تا 1500 درجه. C با استفاده از مقدار زیادی از سوخت های فسیلی است. Laudably بسیاری از تولید کنندگان سیمان در حال حاضر به طور مداوم در تلاش برای بهینه سازی و اصلاح فرآیندهای تولید. ثبت شده است که انتشار GHG با توجه به یک تن از تولید سیمان متفاوت از 0.65 تا 1.0 تن معادل CO2.

حدود 70 درصد از جمعیت هند هنوز هم زندگی در مناطق روستایی و به دنبال به جلو به مهاجرت به شهرهای مجاور. این مهاجرت قرار می دهد فشار زیادی بر محدود زمین و زیرساخت های موجود در شهرستانها. پیش بینی این است که تا سال 2050 هند را تجربه یکی از مهیج ترین انتقال در تاریخ بشر دیده می شود, باعث جمعیت شهری به تورم از زمان 300 میلیون به 700 میلیون نفر است. بمبئی-ناسیک-پونا شورای ملی مقاومت و بیشتر کلکته می رود به بزرگترین شهری غلظت دالان در جهان است.

مهاجرت روستايی رخ می دهد به دو دلیل مهم است. اولا با توجه به آب و هوا ناشی از اثرات از جمله سیل و خشکسالی و طوفان و…. و مهاجران نامیده می شوند به عنوان محیط زیست شد. این گروه روبرو خواهد شد مجموعه ای متفاوت از مشکلات شهری سناریو در نظر مسکن و امکانات دیگر. در مرحله دوم مهاجرت در جستجوی زندگی بهتر, آموزش و پرورش, آسایش و امن زندگی می کنند. این گروه را کمک به انتشار گاز گلخانه ای, اضافه کردن به گرم شدن کره زمین.

نیاز ساعت است برای تبدیل شدن به حساس به اثرات تغییر آب و هوا و گرم شدن کره زمین به تحول یک نقشه راه دستیابی به رشد پایدار و توسعه حق با استراتژی کاهش decarbonise.

نویسنده گذشته است رئیس جمهور از ل (I)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>