در حال مارک های فریب دهد و ما را از ورزش ؟

من اغلب پیامهایی که خوانده تا حدودی شبیه به این: “از دست دادن وزن برنامه که با این نسخهها کار! از دست دادن تا 5 کیلوگرم یا بیشتر. دریافت به…1 ماه سم زدایی در یک جعبه! استفاده از کد سم زدایی 40 و تخت 40 درصد است.” این لینک به یک وب سایت که در آن “افراد مشهور متخصص تغذیه” می پرسد اگر ما “هیچ وقت برای ورزش ؟ هیچ وقت برای متخصص تغذیه?” مانند دو ضروریات اولیه زندگی است. محصول فروخته شده بر اساس “درونی پاک کننده” — و نه نوع است که مردم به کلیسا برای — اما این نوع که “گر سموم”.

در ضمن دوستان تا به حال یک آگهی از مستعمره مسکن در Gurugram که گفت: در همه حروف “عزیز عضو از دست دادن وزن بدون ورزش. آیا ممکن است ؟ یاد بگیرند که چگونه روزه متناوب کار می کند به بدن خود را تغییر دهید از درون.” بحث خواهد بود ارائه شده توسط یک شخص که نماینده یک نام تجاری از مواد غذایی است که تسهیل کاهش وزن, این سایت از, اعلام کرد که, “برنامه کاهش وزن: بدون کار سخت هیچ ورزش است.”

هر دو در حال فروش محصولات و خدمات از طریق لمس کردن در بسیاری از خام اعصاب: ما ناامنی در مورد اضافه وزن ما ترس از ورزش, و ما امیدواریم که زندگی می تواند (و باید) آسان تر سخت تر نیست.

من generation — X, آنها, تماس با ما, مانند گریزان جبری نامه ای که می دانستم که هرگز ارزش خود را — تا به حال آن را ، ما نمی باید مدل نقش است که ورزش بازی خود را برای لذت بردن با این نتیجه که ما در حال حاضر یک نسل از رقابتی افرادی که مشغول ثبت نام برای اجرا می شود و موقعیت خود را در کنار عکاس به طوری که آنها می توانید ارسال یک عرق عکس در رسانه های اجتماعی. شرکت های بزرگ جهان — ما اولین نسل معرفی شده به MNCs به یاد داشته باشید — مرتبط است آن را به اهداف که بدان معنی است که ما باید هر دو نگاه در از دست دادن وزن و یا نوعی از برجسته (30 ماراتن در 30 روز).

برای بسیاری از ما, دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورزش نیست هزینه های زیادی از زمان در آشپزخانه (حتی زمانی که آنها قاعدگی بنابراین شما می دانید آنچه که آنها در حال رفتن به در بعدی خود را اگر شما بر این باورند خاص سوامی). به عنوان کودکان بسیاری از دختران ما به سادگی ایستاده بود در حاشیه این زمینه احساس بی دست و پا در دامن امید بازی دوره به زودی پایان خواهد بود.

این جای تعجب نیست که ما پیدا کردن ورزش خسته کننده, ترسناک, خسته کننده است. ما نگاه وحشتناک در, و ما در ترس از چند kitted کردن مردمی در حال اجرا با سهولت در پارک. بهتر است برای مخفی کردن در خانه و با یک “سم زدایی در یک جعبه” یا “اشتراک منو”.

حقیقت این است که ما نیاز به ورزش است اما ما لازم نیست برای پیوستن به یک باشگاه ورزشی اجرای یک ماراتن شنا کردن در دریا. ما به سادگی نیاز به پیاده روی حداقل 30 دقیقه در روز شکستن عرق در لباس راحت. و چشم پوشی از نادرست پیام رسانی است که در بازار تداوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>