کتاب ‘ضروری در طول یک بیماری همه گیر? هر کس موافق در کرالا

ERNAKULAM:
اگر شما می توانید شکلات, شما باید قادر به دریافت کتاب های بیش از حد ؟ این سوال توسط یک کرالا بوروکرات دستاوردهای اهمیت در میان کشمکش مداوم بین مرکز و دولت در چه کالا و خدمات باید معاف از مستند.

کرالا می خواستم به رسم لیست خود را از خدمات است که می تواند تلقی به عنوان حیاتی به عنوان آن را نقل مکان کرد و به سهولت مستند در برخی از جیب. این حرکت قرار بود به اجازه از سرگیری عملیات خرد و کوچک مقیاس صنایع درون شهری محدودیت های رستوران و وسایل نقلیه موتوری, تعمیر و مغازه های آرایشگاه و درست به وضعیت خود را به عنوان ترین هند با سواد دولت, فروشگاه کتاب.

اما دولت تصمیم گرفت بلافاصله سوال توسط مرکز با اتحادیه صفحه اصلی سخنگوی وزارت tweeting که دولت “مجاز است باز از فعالیت ممنوع تحت تثبیت تجدید نظر در دستورالعمل”. صدای جیر جیر به حال متصل 19 مارس نامه ای به کرالا دبیر کل تام خوزه مشاوره آن را مطابق با دستور “بدون هیچ گونه رقت”. این حرکت مجبور کرالا به لغو برخی از تسهیلات اما فروشگاه کتاب اجازه داده شد تا کار برای دو روز در هفته است.

در کرالا تقریبا هر کس موافق است که کتاب خواندن ضروری است در یک بیماری همه گیر. برای مثال وقتی به سراسر کشور مستند آغاز شد و یکی از اولین چیزهایی که دو تا از بزرگترین مالایالامی ستاره فیلم Tovino توماس و Manju Warrier, انجام شد و به عجله برای خرید کتاب گفت: کسی که آگاه از خرید درخواست ناشناس ماندن.

توماس رفت و به یک فروشگاه کتاب در مرکزی کرالا و خرید یک کیسه پر ارزش 10,000 فرد گفت. Warrier نمی تواند پس از او به خانه-تحویل برخی از بالا به فروش عناوین توسط Malayalam نویسندگان مانند بنیامین و T. D. راماکریشنان او اضافه شده است.

ناشران نیز به شدت لابی برای دریافت کتاب به ملزومات لیست. “این است که ضروری ترین نه فقط ضروری برای Malayalees” گفت: راوی DeeCee مدیر عامل DC کتاب یک کرالا مبتنی بر چاپ و نشر درآورد. او گفت: دولت باقی مانده است مثبت نیاز به کتابفروشی ها برای باز کردن. “وجود بیش از 100 ناشران در کرالا انتشار بیش از یک هزار عنوان در هر سال است. خوانندگان و فروش در کرالا است که همیشه در حال افزایش است. حتی اگر شما در چیزی مانند PDF, دزدی دریایی در کرالا شما نمی بینید که در هر نقطه دیگری در هند است.”

“از آنجا که مستند شروع شد و ما تا به حال آب گرفتگی شده است با درخواست از خواندن گروه ها و افراد درخواست ما اگر آنها می توانید خرید یک کتاب حداقل. دولت گرفته است توجه داشته باشید از آن و موافق است که آن را بخشی از سلامت روانی عمومی” گفت: Dee Cee. “ما قرار داده تا این تفاهم نامه به سانتی متر Pinarayi Vijayan برای فروشگاه های کتاب باز شود و او در پاسخ عرض هشت ساعت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>