تصویب سوم هواپیمای حامل ممکن است به زودی نشان می دهد ژنرال Bipin Rawat

دهلی نو:
رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat در روز دوشنبه نشان داد که نیروی دریایی هند ممکن است به تصویب یک سوم ناو هواپیمابر در هر زمان به زودی به عنوان اولویت این است که برای تقویت آن ناوگان زیردریایی.

ژنرال Rawat شده است که وظیفه شنده نظامی تهیه و گفت: هزینه می تواند یک عامل مهم در تصمیم گیری در مورد این مسئله به عنوان هواپیما حامل “بسیار گران قیمت”.

در دسامبر 3, فرمانده نیروی دریایی دریاسالار Karambir سینگ گفت: نیروی دریایی را برنامه بلند مدت است به سه هواپیمای حامل طوری که دو حامل نبرد گروه در حال آماده شدن برای استقرار در اقیانوس هند منطقه round-the-clock.

نیروی دریایی شده است تبادل برای سه هواپیمای حامل برای مقابله با چین در حال رشد نیروی دریایی دلاوری و رو به رشد آن نفوذ بیش از اقیانوس هند به منطقه استراتژیک منطقه کلیدی برای هند است.

“نیروی دریایی می گوید آن ناوگان زیردریایی رو به کاهش است. سپس زیردریایی باید اولویت ما” ژنرال Rawat گفت: یک گروه از روزنامه نگاران در حالی که صحبت کردن در مورد مراحل گرفته شده برای اطمینان از همکاری میان سه خدمات.

در حال حاضر نیروی دریایی هند یک هواپیمای حامل, INS Vikramaditya است که یک منبع پلت فرم.

بومی ساخته شده ناو هواپیمابر (IAC) فهم Vikrant است که انتظار می رود به طور کامل عملیاتی توسط 2022.

“ما را ببینید که چگونه آن را (فهم Vikrant) بیرون می آید. بررسی عملکرد او گفت:” زمانی که به طور خاص پرسید که آیا هند نمی خواهد که یک سوم ناو هواپیمابر.

ژنرال Rawat همچنین گفت که هند به دنبال داشتن در خارج از کشور پایگاه های نظامی برای ارائه تدارکات و پشتیبانی به کشتی های خود را و عروق به عنوان کشور به دنبال گسترش دریایی خود را با حضور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر