ضد افترا لیگ انتقاد شدید رئیس De Blasio برای ‘تعمیم’ جامعه یهودی

جاناتان ” Greenblatt, مدیر عامل شرکت ضد افترا لیگ روز چهارشنبه با انتقاد نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioPolice پراکنده کردن جمعیت پس از نمرات به نوبه خود برای تشییع جنازه خاخام در نیویورک راد Blagojevich میاد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ: او را نجات داد ‘زندگی میلیون ها نفر از آمریکا پیشی 1 میلیون COVID-19 موارد بیشتر (D) بر پاسخ به یک جمعیت یهودی نیویورکی تبدیل برای تشییع جنازه حاخام حییم Mertz که کردهاند از coronavirus.

“وجود دارد 1mil+ مردم یهودی در #نیویورک” ” Greenblatt توییتی در د Blasio. “چند که نمی فاصله اجتماعی باید به نام — اما تعمیم برابر کل جمعیت ظالمانه است, به ویژه هنگامی که بسیاری از در حال قربانی یهودیان. این کارائی بسیار وحدت شهرستان ما نیاز دارد در حال حاضر بیشتر از همیشه.”

تبلیغات

شهردار در صحنه تشییع جنازه به عنوان NYPD پراکنده جمعیت زیادی شنبه شب به tweeting چنین گردهمایی “تحمل نخواهد شد تا زمانی که ما در حال مبارزه با کروناویروس.”

“پیام من به جامعه یهودی و همه جوامع است و این ساده است: زمان برای هشدار گذشته است. من دستور NYPD به ادامه بلافاصله به احضار و یا حتی دستگیری کسانی که جمع آوری در گروه های بزرگ. این است که در مورد توقف این بیماری و صرفه جویی در زندگی. دوره” د Blasio ادامه داد.

“Greenblatt است که برای اولین بار به عقب رانده برابر de Blasio نظرات با برخی از رفتن تا آنجا که به تماس با شهردار دیدگاه “از میان می برد.”

“چگونه بر روی زمین می کند شهردار نیویورک تک آنها را برای آزار و اذیت در وسط یک بیماری همه گیر? کلمات وجود ندارد برای توصیف جنایی بی کفایتی در سالن شهر” کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت که در خدمت به عنوان مشاور ارشد سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigiegپیت ButtigiegNew نیویورک ریاست جمهوری اولیه لغو جرقه مترقی خشم بایدن از متحدان ترس تهمت جمع آوری کمک نیروی عظیم منهدم کننده دموکرات ها دست و پنجه نرم کردن با چگونه به نگه داشتن دولت کنوانسیون در میان همه گیر ترتوییتی.

تبلیغات

“ما در حال یکپارچه و نه خاص جوامع شما در حال تماس با خارج” نویسنده Elad Nehorai توییتی. “این منزجر کننده است و یهودستیزانه و به خصوص خطرناک اخیر با توجه به چشم انداز مثبت در حملات یهودستیزانه.”

تعداد زیادی از مردم برای Mertz تشییع جنازه باعث شد پلیس به جمع آوری.

پلیس شهر نیویورک شکسته اند تا دیگر پس از تشییع جنازه اجتماعی فاصله مقررات قرار داده شده است در محل از جمله چند مجالس ترحیم در Hasidic جامعه یهودی با توجه به گزارش های دیگر.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) صادر شده است stay-در-خانه سفارش برای دولت است.

شهر نیویورک تا به حال بیش از 150 ، 000 coronavirus موارد و بیش از 40,500 بستری شدن در بیمارستان با حداقل 11,500 تایید coronavirus مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>