ضد سقط گروه پشت Loeffler انتخابات پس از مخالفت با او در مجلس سنا انتصاب

یک کلید ضد سقط جنین, گروه حمایت سناتور. کلی Loefflerکلی LoefflerDoug Collins bashes Loeffler گذشته برای حمایت از رامنی در مبارزات انتخاباتی آگهی جمهوریخواهان مجلس نمایندگان اردن حرکت به قوه قضائیه مراتع به نظارت Loeffler کار می کند برای به دست آوردن کشش با محافظه کاران در میان Collins اولیه پیشنهاد بیشتر‘s (R-Ga.) انتخابات پس از مخالفت با انتصاب وی به سنا سال گذشته است.

Loeffler منصوب شد گرجستان جمهوریخواه فرماندار به جای سابق بهداشت ، جانی Isaksonجانی IsaksonDoug Collins bashes Loeffler گذشته برای حمایت از رامنی در مبارزات انتخاباتی آگهی لابی جهان Loeffler کار می کند برای به دست آوردن کشش با محافظه کاران در میان Collins اولیه پیشنهاد بیشتر (R) که بازنشسته شد در ماه دسامبر.

این تصمیم مخالف بود توسط Susan B. Anthony لیست که مشاهده Loeffler به عنوان حمایت از اعمال محدودیت بر سقط جنین.

تبلیغات

اما روز دوشنبه این گروه تایید شده Loeffler, تماس او را “قوی pro-life pro-زن رهبر.”

“صدای او مورد نیاز است در سنا بیشتر از همیشه در این لحظه ای سرنوشت ساز” گفت: Susan B. Anthony لیست جمهور Marjorie Dannenfelser.

Dannenfelser ذکر Loeffler تصمیم به شرکت حامی سه ضد سقط جنین لوایح در مجلس سنا از جمله یکی که ممنوعیت سقط جنین پس از 20 هفته از بارداری است.

“سناتور. Loeffler ادامه خواهد داد تا نیرومند قهرمان از کودکان متولد نشده و مادران آنها و ما تا حد زیادی نگاه به جلو به کار با هم در این و دیگر بالا نرم افزار-اولویت های زندگی,” او گفت:.

در ماه نوامبر Dannenfelser گفت Loeffler موقعیت در هیئت مدیره از یک گرجستان بیمارستان که مورد استفاده برای ارائه سقط جنین باید “رد صلاحیت خود را از نمایندگی وزارت امور خارجه در آمریکا.”

بسیاری از محافظه کاران از جمله تهمت متحد تشکر. مت Gaetzمتی (مت) GaetzHouse رد ایران قطعنامه در محکومیت پلوسی برای پاره کردن تهمت سخنرانی تهمت دارای کاخ سفید ‘جشن’ برای استیضاح تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در جیم اردن: “او بسیار افتخار از بدن خود را’ بیشتر (R-Fla.), تا به حال مورد علاقه Rep. Doug Collinsداگلاس (داگ) آلن CollinsSunday پیش نمایش نشان می دهد: ردیف بالا 2020 دموکرات خود را در مورد قبل از نیوهمپشایر اولیه Doug Collins bashes Loeffler گذشته برای حمایت از رامنی در مبارزات انتخاباتی آگهی جمهوریخواهان مجلس نمایندگان اردن حرکت به قوه قضائیه مراتع به نظارت بیشتر (R-Ga.) برای قرار ملاقات.

کالینز است که در حال اجرا در برابر Loeffler در انتخابات ویژه در ماه نوامبر نقاشی کرده است گرجستان سناتور به عنوان محافظه کار به اندازه کافی.

Loeffler گرفته است مراحل را برای کسب حمایت از جناح محافظه کار حزب جمهوری خواه جلسه با Dannenfelser و رهبران از گروه های دیگر مانند باشگاه برای رشد و انجمن ملی تفنگ.

ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته سنا روحانی در مبارزات انتخاباتی arm پشتیبانی خواهد کرد Loeffler در اولیه و لعنتی کالینز ورود به مسابقه به عنوان کوته و خودخواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma