آنتونی دیویس نتواند 3 در زنگ شبکه را خاموش نگه دارید لیکرز

اسپنسر Dinwiddie به ثمر رساند 23 امتیاز و ضربه زدن کراوات-شکستن بلوز با 28.3 ثانیه بازی و بروکلین ضرب و شتم لیکرز 104-102 در لس آنجلس در روز سه شنبه شب برای دومین مستقیم پس از پیروزی موقت سر مربی ژاک Vaughn در زمان بیش از شبکه.

آنتونی دیویس از دست رفته باز 3-نقطه سعی کنید در زنگ که می توانست برنده آن برای لیکرز که در چهار بازی برنده خط خط به پایان رسید, پس از یک موقعیت احساسی آخر هفته. لس آنجلس از دست داده و به زیر .500 حریف در اولین بازی پس از بازگشت به عقب پیروزی بیش از NBA-پیشرو در میلواکی و رقیب کلیپرز.

Caris LeVert اضافه شده 22 امتیاز به عنوان بروکلین باز آن چهار بازی California road trip با ضربه خاموش لیکرز که از دست رفته تنها برای دومین بار در 13 بازی.

LeBron James تا به حال 29 امتیاز 12 ریباند و نه کمک برای لیکرز.

دیویس به ثمر رساند 20 از 26 امتیاز در نیمه دوم و با او به یک تساوی 3-اشاره گر با 42.6 ثانیه به سمت چپ بر روی setup از جیمز. اما پس از دیویس از دست رفته پتانسیل برنده شدن 3 پس از دیگری عبور از جیمز لیکرز از دست داد در صفحه اصلی برای اولین بار پس از فوریه. 6.

بروکلین بود 97-88 سرب با شش دقیقه به بازی اما لیکرز ratcheted تا دفاع از خود و قطع آن را به 100-99 در James’ رانندگی لیآپ با 1:47 به بازی. LeVert آمار دو پرتاب آزاد اما جیمز سوار و گود بازگشت به دیویس برای بستن 3-اشاره گر.

Dinwiddie اهل لس آنجلس که رفت به t تفت دبیرستان در سن فرناندو ولی و سپس حفر خود را در اواسط محدوده بلوز برای شبکه’ اولین هدف زمینه در سه دقیقه.

Trail Blazers 121 خورشید 105: Damian Lillard تا به حال 25 امتیاز و میزبان پورتلند کردم بسیار مورد نیاز برنده بیش از ققنوس. پیروزی جامعی دو بازی از دست دادن رگه برای تریل که در میان چندین تیم رقابت به جلو و در مقابل ممفیس برای هشتم حذفی نقطه در غرب است.

سلتیکز 114, پیسرز 111: مارکوس هوشمند را با تکیه بانک به ضرب گلوله در دقیقه آخر به سلتیکز را از این تیم منفجر 19-نقطه استفاده و بازدید از بوستون مسجل نقطه حذفی برای ششمین سال متوالی.

موشک 117, تیمبرولوز 111: جیمز هاردن به ثمر رساند 37 امتیاز و میزبان هوستون به پایان رسید چهار بازی موازنه در هواپیمای دوباله. D’angelo راسل تا به حال 28 امتیاز به رهبری مینه سوتا است.

اسپرز 119, ماوریکس 109: LaMarcus Aldridge تا به حال 24 امتیاز در بازگشت از آسیب و میزبان سن آنتونیو برابر لوکا Doncic را 38 امتیاز به ضرب و شتم دالاس. اسپرز منتقل چهار بازی پشت Grizzles برای هشتم بذر در غرب در پیشنهاد خود را برای کسب NBA-رکورد 23 مستقیم حذفی ظاهر.

سحر و جادو از 120 گریزلیز 115: ترنس راس به ثمر رساند 24 امتیاز سوخت رالی با 18 در سه ماهه چهارم و بازدید از اورلاندو ضرب و شتم ممفیس.

جادوگران 122, نیکز 115: Bradley Beal به ثمر رساند 40 امتیاز به آسانسور میزبان واشنگتن, گذشته, New York. بابی Portis و فرانک Nkilitina led نیکز با 20 امتیاز هر کدام.

گاو 108, کاوالیرز 103: Coby سفید گل 20 امتیاز برای کمک به جبران حرفه ای-بالا نه گردش در NBA شروع و میزبان شیکاگو ضرب و شتم کلیولند اعلام کرد که یک قرارداد چند ساله با سر مربی J. B. Bickerstaff. او 5-6 پس از در نظر گرفتن شغل پس از جان Beilein پایین پا در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>