پاسخ دادن به خودرو مربوط به نمایش داده شد

دیپاک مودی وادودارا: من می خواهم به خرید یک جدید بنزین خودرو در ₹7 لاخ. خواهد بود که انتخاب بین Maruti Suzuki Swift VXi فورد Figo تیتانیوم و هیوندای i10 Nios? نیازهای من در حال محکم و پایدار خودرو با یک موتور قدرتمند است. است BS-VI Figo تیتانیوم انتخاب خوبی است ؟

از یک نقطه نظر عملکرد آن سریع است peppiest بسیاری و بیشتر سرگرم کننده به درایو اما به طور کلی این i10 Nios ما را انتخاب کنید, آن را به عنوان ارائه می دهد ویژگی های خوب عملی داخلی و کاملا آسان به درایو. این Figo بسیار خوب بیش از حد, اما عملکرد آن به عنوان خوب نیست به عنوان دیگر.

Rahul Wadhwa, New Delhi: من به دنبال به خرید یک ماشین جدید در بورس برای من 2012 هوندا جاز. بودجه من است ₹20 lakh و استفاده اصلی این است که در شهر رانندگی در مناطق شلوغ از دهلی نو است. من به دنبال یک خودکار را AMT. کدام ماشین را شما پیشنهاد می کنم به جز یک SUV جمع و جور?

اگر شما نمی خواهید یک SUV پس بهترین گزینه برای بودجه خود را است Honda Civic بنزین-اتوماتیک. CVT به خوبی کار می کند در سرعت پایین در شرایط بسیار صاف برای ثابت توقف-شروع به رانندگی شما روبرو می شوند در یک شهر شلوغ. از آنجا که شما در حال حاضر هوندا صاحب ما مطمئن شوید که فروشنده خود را خوشحال خواهد بود برای خرید به عقب جاز خود را و به شما یک معامله خوب در مدنی است.

Aniket Yadav, Lucknow: من BS-IV Maruti Vitara Brezza هر گونه موضوع را با BS-VI دیزل?

وجود دارد بدون مشکل در حال اجرا خود را پیر BS-IV ماشین با BS-VI دیزل. شرکت های نفتی در حال حاضر گرفته شده احتیاطی با جایگزین کردن گوگرد است که کاهش در کارشناسی-VI سوخت با مواد شیمیایی دیگر که به آن همان خواص روانکاری.

Hormazd Sorabjee سردبیر Autocar India. ایمیل انتقادات و پیشنهادات خود را و نمایش داده شد به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>