Anshul سینها سه فیلم کوتاه انتقال ‘در خانه بمانند امن’ پیام

Anshul سینها تصمیم به ساخت یک فیلم کوتاه با الهام از او دوره قرنطینه. با منابع محدود, کوتاه فیلمساز مورد استفاده خود سامسونگ S30 به یک شوت انسان در مقابل Covid 19 یک فیلم کمتر از دو دقیقه تنها شامل قاشق و چنگال! در حالی که قاشق نشان دهنده انسان ها, چنگال, بازی Coronavirus شخصیت. روایت حرکت می کند نشان می دهد این دو نهاد مبارزه با هر یک از دیگر در دور مختلف با قاشق با استناد به وضعیت مالی خود را, دین کشور و یا خوب سلامت به عنوان دفاع. به عنوان چنگال مصمم پیشبرد menacingly این قاشق متوجه باشید که تنها ماندن در خانه را به حفاظت از آنها. این فیلم به پایان می رسد با پیام “اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی می کند’. این فیلم کوتاه ساخته شده به عنوان یک توقف حرکت انیمیشن فیلم تا به حال Anshul کلیک کردن و بافندگی با هم 185 تصاویر بر تو روز.

Anshul Sinha

Anshul نمی خواست این مستند در کار او تاثیر بگذارد.او می خواست برای به چالش کشیدن خود را و ساقه با یک تلفن همراه است. او می گوید: “بسیاری از مردم احساس می کنید محدود شده و احساس وجود ندارد و خلاقیت با یک تلفن همراه است. حتی برخی از سوال های من در راه است. ضرورت مادر اختراع است و اگر شما یک ایده شما می توانید بافت یک داستان است.” او می افزاید: “من می خواستم برای ایجاد آگاهی در مورد ایمن ماندن اما با توجه به مستند من می توانم هر گونه بازیگران. بنابراین من تجربه و کاوش ارتباط غیر موجودات زنده ایجاد یک درگیری برای به تصویر کشیدن درام.” او آپلود فیلم در یوتیوب, Facebook و همچنین ارسال به کرن جشنواره فیلم است که رقابت در فیلم های ساخته شده در طول مستند دوره است. او اشاره که در حال حاضر حدود 18 مسابقات بین المللی اختصاص داده شده به آثار ساخته شده در این مستند و انزوا. او سهام “یک جشنواره فیلم در ایتالیا آغاز کرده است این برای ایجاد انگیزه در مردم و گسترش پیام امید از طریق بصری متوسط.” شاداب با پاسخ به فیلم Anshul ساخته شده و دو فیلم کوتاه.

مستند زوم در در دست کسی در تلاش برای باز کردن درب کوره به گام از یک خانه. ما متوجه وجود دوزخ که ما از شنیدن چند صدای فریاد در ترس و وحشت در پس زمینه. فرد گام به عقب در داخل و خاموش درب; بلافاصله سر و صدا را کاهش می دهد. این فیلم به پایان می رسد با پیام ‘در خانه بمانند امن”.

در فیلم سوم Stepoutبه عنوان یک فرد unlatches درب به بیرون رفتن ما می بینیم یک سری از تصاویری از مردم سقوط در داخل خانه و خارج. “من به کارگردانی من 11 دوستان در یک تماس ویدیویی برای این فیلم است. آنها گلوله تصاویری از طریق تلفن همراه خود را و ارسال آنها را به من است.” این فیلم به پایان می رسد با پیام “اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی می کند’.

بسیاری از Anshul فیلم شده اند فیلم کوتاه با پیام. اخیرا او یک جایزه ملی خود را برای دو دقیقه فیلم در احیای دریاچه. او توضیح می دهد که دلایل انتخاب برای ایجاد یک فیلم کوتاه: “یک مقدار زیادی از محتوای آنلاین در دسترس است و افراد لازم نیست خیلی صبر و شکیبایی است. خود را پیام کوتاه را در رسیدن سریع تر از بزرگ سخنرانی می کنیم.” فیلم های او را بدون دیالوگ به عنوان او تلاش می کند به تمرکز بیشتر بر روی تصاویر.

چالش های کار از خانه ممکن است تولید شده اند اما Anshul است خوشحالم که او توانسته است به نوآوری و کشف رسانه های مختلف. در حال حاضر او در حال کار بر روی یک فیلم بر اساس زندگی کارگران مهاجر تحت تاثیر Coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>