یکی دیگر از داستان دو شهر

Jai Undurti احساس آرامش و غم انگیز در همان زمان. برای عدم وجود یک های مختلف مثال او مقایسه عاطفی خود را با دولت که از مادران جدید است. “من قطعا نمی توانم بگویم که چگونه مادران جدید احساس اما من شنیده ام که زنان باردار مشتاق هستند برای حمل دوره به بیش… و هنگامی که آن را بیش از اگر آنها خوشحال و هیجان زده آنها نیز احساس می کنید چیزی از دست رفته است. من خوشحالم که این پروژه از رمان گرافیکی شهرستانها زیر است. آن را با من به مدت سه سال من بود نگرانی بیش از آن کار بر روی آن فکر کردن در مورد آن را هر روز و مشتاق بود که به آن پایان. پس از آن انجام می شود دلم برای همه چیز که رفت به برنامه ریزی این کتاب می گوید:” Jai.

Another tale of two cities

نشستن در یک کافه در تپه Banjara زندانی به ما طول می کشد به اولین سفر خود را به هامبورگ که در آن سفر او برای این پروژه است.

این همه آغاز شده در سال 2009 زمانی که هامبورگ وزارت فرهنگ و گوته-Zentrum حیدرآباد آغاز پروژه “040” با هدف هماهنگی و پیوستن به خود را برای حمایت از پروژه های فرهنگی. نام این پروژه است که بر اساس این واقعیت است که هامبورگ و حیدرآباد به اشتراک گذاری همان کد منطقه — 040. اما آنها تا به حال برای پیدا کردن یک ارتباط عمیق تر برای این کتاب است.

لینک از دست رفته

این زندانی توضیح داده شد به چالش کشیدن و جالب است که در همان. او را به سقوط به کتاب های تاریخ و دوباره جنگ جهانی دوم در حالی که به طور مداوم در حال کار برای پیدا کردن یک ارتباط معقول بین هر دو مکان. “چگونه می توانم شما را به این دو شهر که از لحاظ جغرافیایی فرهنگی و زبانی مختلف و اتصال آنها از طریق اسطوره ها? ایده مرکزی بود که این باور است که برای همه چیز در سطح شهر وجود دارد که بازتابی از آن زیر زمین است. ما تصور یک شهر زیرزمینی و ساخته شده است که روایت در آن,” او توضیح می دهد.

Another tale of two cities

“اولین توقف من برای این پروژه هامبورگ در سال 2017 جایی که من رسما آغاز شده در این پروژه است. این یک تجربه دوست داشتنی برای دیدار و و درک تاریخ است. اما من هنوز هم از دست رفته در ارتباط است. دوست داشتنی کافه ها در سراسر هامبورگ و ما باید مکان برای چای. نه دقیق مقایسه است که من به دنبال آن بود اما با این وجود من در بر داشت برخی از اتصال. حتی اگر آن را بی ربط است. وجود من شریک هنرمند گرافیک Fabian Stoltz,” recollects Jai.

در حالی که این دو brainstormed و نگاه به شدت برای اتصال “Fabian پیشنهاد ما استفاده از ‘Wimmelbild’ قالب برای روایت. این یک نوع پنهان-تصویر کتاب. بنابراین ما انجام داد و ما شاهد پیشرفت. من بیشتر در زمان جنگ جهانی دوم ارتباط و دیدم که چگونه آن را تحت تاثیر و متصل جهان است. من بسیاری از تحقیقات و همچنین خواندن کتاب اساطیر. به عنوان یک نویسنده من به دنبال در یک جامد تداوم به نگه داشتن خوانندگان را مجذوب می گوید:” Jai.

پس از تحقیق و جمع آوری اطلاعات آن زمان را به چالش بعدی: آوردن آن همه را به یک مختصر 50-صفحه رمان گرافیکی. “حقیقت گفته شود آنچه که منتشر شده است تنها 20 درصد از تحقیقات ما” اضافه شده Jai.

به عنوان دو کار مختلف در دو جدول زمانی آنها هر دو در بحر تفکر غوطهور شدن که مشتاقانه منتظر دیدن نتیجه روز بعد. “من مطمئن هستم که من می خواستم رمان رانده می شود با گرافیک و نمی توان کلمه ای سنگین است. بنابراین پس از Fabian ارسال خواهد طرح من نشسته بود به کار بر روی بیان احساسات و وضعیتی وخیم از داستان” می افزاید: Jai.

در حال حاضر که او غیرمنتظره با اطلاعات خواهد شد که او کار بر روی یک عاقبت ؟ “بلافاصله” او می گوید.

(شهرهای زیر برای فروش موجود است در وب سایت های پیشرو.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>