ناشناس اهدا کننده به بیمارستان کالیفرنیا کارگران $1M

یک اهدا کننده ناشناس داده شده 1 میلیون دلار تعیین شده برای کارمندان به یک بیمارستان در سانتا کروز کالیفرنیا آسوشیتد پرس گزارش روز شنبه.

“با تشکر از شما برای ایستاده [و ماندن!] برای مراقبت از جامعه ما است. این humankindness چیزی است که باعث می شود شما قهرمانانه” توجه داشته باشید همراه با اهدای گفت: با توجه به AP.

هدیه ای را به سمت پاداش برای کارکنان است که در دومینیکن بیمارستان برای حداقل یک سال از جمله برای پرستاران, تمیز کردن کارکنان آزمایشگاه techs mailroom کارکنان و نیروهای امنیتی. کارمندان تمام وقت خواهد شد 800 دلار جایزه چک و کارکنان پاره وقت دریافت خواهد کرد $600 چک AP گزارش.

تبلیغات

پرستاري و امی Loudon گفت: این مستند در یک dvd او شگفت زده شد در سخاوت از یک غریبه.

“بسیاری از مردم وجود دارد که در حفظ و بیمارستان در حال اجرا است. پرستاران و پزشکان در حال گرفتن ستایش, اما ما نمی تواند آن را انجام دهد بدون این کارکنان که تمیز کردن کف, تحویل, تدارکات, تعمیر ماشین آلات, همه چیز. این یک تیم است و من خوشحالم که کل تیم است با تشکر از شما,” او گفت: AP.

با خود او جایزه Loudon گفت که او “قطعا رفتن به از بین بردن خودم کمی.”

تپه رسیده به دومینیکن بیمارستان برای نظر.

کارگران بیمارستان شده اند در خط مقدم مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 1 میلیون نفر در U. S و کشته 67,686 مردم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالت کالیفرنیا را به وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 53,616 تایید COVID-19 موارد و 2,215 مرگ و میر از یکشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>