اندی رید می گوید رژه را برانگیخت ستاد برنده خواهد شد دوباره در سال آینده

صدها نفر از هزاران نفر از Kansas City Chiefs طرفداران braved زیر انجماد باد لرز شنبه به جشن تیم اول سوپر باول پیروزی در 50 سال و اگر سر مربی اندی رید به باور آنها خواهید بود برای encore سال آینده.

طرفداران صف 2 مایل رژه مسیر برای تشکر از بازیکنان و مربیان برای بازگرداندن لومباردی جایزه به کانزاس, شهرستان و پایان دادن به یک سوپر باول خشکسالی آغاز شد که پس از اشراف برنده سوپر جام IV در سال 1970.

رید تشکر از طرفداران خود را برای ادامه حمایت و برای حضور در رژه.

“سال آینده ما در حال آمدن حق بازگشت در اینجا” رید گفت: در کوتاه بیان. “یک بار دیگر کودک. یک بار دیگر.”

کارفرمایی پاتریک Mahomes سوپر باول MVP که اسیر طرفداران خود گذشتگی فقط در سومین فصل NFL تلاش میکردند با یک تیره و تار صوتی اما گفت که قهرمانی انجام دو گل او در زمانی که او این تیم را استارت.

او گفت: او می خواست به Lamar شکار جایزه برای برنده شدن در مسابقات قهرمانی آسیا بازگشت به کانزاس سیتی است. اواخر Lamar شکار و شکار در خانواده تاسیس این تیم به عنوان دالاس تگزاس در سال 1960 قبل از حرکت تیم به شهر کانزاس در سال 1963 و تغییر نام.

“دوم مهم ترین چیزی که من می خواستم به انجام گرفتن لومباردی جایزه برای بزرگترین مربی تمام دوران اندی رید” او گفت:.

در طول رژه چند بازیکن از جمله کریس جونز Tyrann متیو و تراویس Kelce رو خاموش خود را دو طبقه اتوبوس به بالا-پنج طرفداران و رقص در خیابان. رید سمت چپ اتوبوس خود را به نشان می دهد لومباردی جایزه به طرفداران در طول مسیر. دیگر بازیکنان اسپری طرفداران با شامپاین و برخی از جمله Mahomes, chugged آبجو. در یک نقطه Mahomes دیده می شد ریختن آبجو از بالای یک اتوبوس دو طبقه به دهان Kelce بود که در خیابان.

این رویداد نزدیک به خدشه دار حدود سه ساعت قبل از رژه آغاز شد که یک اختلال راننده را از طریق یک مانع و با سرعت در طول مسیر رژه. توقف چوب پرتاب شد و گشت وسایل نقلیه قرار داده و خودرو را به مجبور چرخش متوقف کردن آن را در نزدیکی یک جمعیت از طرفداران. راننده و یک نفر دیگر دستگیر شدند در اسلحه به گفته مقامات و فیلم از این حادثه.

هیچ کس مجروح شد. پلیس گفت: در انتشار اخبار راننده در دست بررسی است و به صورت اختلال.

اظهارات’ حرکت: لاس وگاس اظهارات امضا در حال اجرا پشت Jalen ریچارد به دو سال تمدید قرارداد و استخدام راد Marinelli خود را به عنوان خط دفاعی مربی.

ریچارد بازی تمام 16 بازی فصل گذشته ابتلا به 36 عبور برای 323 متری و در حال اجرا 39 بار برای 145 متری.

Marinelli است ورود خود را در 25 فصل به عنوان یک NFL مربی و قبلا کار کرده تحت مربی جان weather underground در خلیج تمپا. Marinelli صرف گذشته هفت فصل با کابوی ها با او اخیرا دفاعی هماهنگ کننده و خط دفاعی مربی. Marinelli صرف نه فصل (1983-91) به عنوان دستیار مربی در کال.

او جایگزین Brentson Buckner به اظهارات کارکنان. این اظهارات همچنین استخدام Austin پادشاه به عنوان توهین آمیز کنترل کیفیت مربی.

به طور خلاصه: پیتسبورگ مدیر کل کوین کلبر توافق برای یک سال تمدید قرارداد اجرا می شود که از طریق 2021 پیش نویس است. کلبر بود در ماه های آخر از یک معامله است که به پایان می رسد پس از سال 2020 پیش نویس است. کلبر به این تیم پیوست و در سال 2000 به عنوان مدیر فوتبال عملیات و به تازگی به پایان رسید خود را در 10 فصل به عنوان مدیر کل. … به تازگی از کار اخراج کلیولند سر مربی فردی آشپزخانه استخدام شده به عنوان غول’ تنگ پایان مربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر