Andre Iguodala احتمالا پول زیادی بر روی او زوم سرمایه گذاری

در یک ویژگی شنبه منتشر شده در ورزشی, لایحه شیا صحبت با سابق رزمندگان کوچک به جلو Andre Iguodala که بحث خود را در اوایل سال 2018 سرمایه گذاری در این ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم.

با توجه به Techcrunch, زوم, آخرین سرمایه دور شد و در سال 2017 زمانی که شرکت افزایش 100 میلیون دلار در $1 میلیارد دلار ارزیابی. (ورزشی داستان را ندارد که Iguodala سرمایه گذاری در کوچکتر نامعلومی دور.) با توجه به ورزشی, Iguodala و خود را شریک کسب و کار سرمایه گذاری کرده اند بین $25 ، 000 و $150,000 “در سراسر مجموعه ای از بیش از 40 شرکت است.”

زوم این “بازار ” کلاه” را به عنوان رهبر بازار در روز سه شنبه شنبه در $43.7 میلیارد دلار است. اگر Iguodala موفق به سرمایه گذاری در زوم را 1 میلیارد دلار ارزیابی ارزش خود را prescient سرمایه گذاری خواهد بود بیش از 4000% بزرگتر امروز.

رزمندگان: رزمندگان خبرنگار کتاب جدید است که پر از شایعات عجیب و غریب

حتی با این خوش شانس امور Iguodala آشکارا نگه می دارد بر روی یک بیت از پشیمانی.

“چرا من در قرار دادن پول بیشتر” Iguodala “تاسف با خنده” با توجه به ورزشی است. “که یکی از معدود شرکت هایی است که تبدیل به یک نام خانگی یک جزء اصلی نام.”

Iguodala سرمایه گذاری فراست شده است به خوبی مستند شده توسط تعدادی از رسانه ها. معروف Iguodala graced پوشش Bloomberg Businessweek در سال 2017, خدمت به عنوان ویژگی موضوع برای یک داستان با عنوان “جدید خارج از دادگاه برای بازی NBA ستاره راه اندازی صاحبان سهام است.”

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>