حیدرآباد: تعداد coronavirus (Covid-19) موارد در آندرا پرادش و Telangana صعود به 381 و 487 ترتيب پس از 18 مورد جدید گزارش شده در سابق و 16 آنهایی که تازه داشت و در دومی است. روز جمعه AP دولت نیز تاسیس 133 خوشه های سراسر کشور را 13 منطقه که در حال حاضر شده است با محاصره به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از گسترش ویروس.

با توجه به بولتن از AP دولت بزرگترین خوشه در دولت تشکیل شده در Nellore district (30) و به دنبال آن Kurnool (22) و منطقه کریشنا. یک دولت رسمی گفت که خوشه های تشکیل شده به اطمینان حاصل شود که مخاطبین ثانویه از بیماران آلوده نیست و بیشتر به گسترش ویروس.

“دو پزشک و دو نفر دیگر از کارکنان مراقبت های بهداشتی را نیز آلوده شده است در طول این دوره از کار خود را. ما موفق به مهار این ویروس از میان افرادی که در آن و نیز قرنطینه اولیه خود را تماس با ما. در حال حاضر ما نیاز به اطمینان حاصل شود که مخاطبین ثانویه نیز در بر داشت و قرنطینه. که برای حداقل دو هفته لازم است پس از 15 آوریل” رسمی از AP دولت که نمی خواهید به نقل گفت.

در Telangana ارشد وزیر K. Chandrashekar رائو در روز جمعه تشکیل جلسه ای برای بررسی وضعیت در دولت است. او به مقامات مربوطه برای امدن که کارگران مهاجر از کشورهای دیگر دریافت لوازم ضروری و خواسته های دولت و شهروندان را به همکاری به منظور محدود کردن این ویروس را گسترش. تا کنون در Telangana, 45 نفر مرخص شده در حالی که 12 نفر کشته شده اند. در AP, 10 بیماران بهبود یافته اند از ویروس.

با بیش از 1500 نفر از دو تلوگو متحده پس از حضور در Tablighi Jamat را به جماعت در مرکز Nizamudduin در دهلی نو در ماه گذشته مقامات هر دو کشور بر این باورند که مستند باید تمدید شود حداقل یک یا دو هفته به طور کامل شامل گسترش Covid-19. حداقل 80% موارد در هر دو کشور مرتبط شده اند به آن جلسه.

رائو نیز رفتار دولت در جلسه هیئت دولت به نگاهی به وضعیت و تصمیم می گیرید که آیا برای تمدید مستند. او شده است برای دفاع از پسوند. در اوایل این هفته در یک کنفرانس مطبوعاتی در حیدرآباد او به دادگاه تجدید نظر به نخست وزیر نارندرا مودی به گسترش آن گفت: مستند تنها سلاح این کشور در برابر ویروس کشنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de