اندرسون کوپر تماس ‘گاو-تی’ در گرم Blagojevich مصاحبه

سی ان ان اندرسون کوپر برخورد با سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich (D) در یک گرم در مصاحبه جمعه شب با کوپر تماس “مزخرف” در Blagojevich به عنوان آنها در مورد خود دادستان است.

در این هفته رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpComey پاسخ به تهمت با Mariah Carey gif: چرا شما را با وسواس من?’ کنگره به تامین امنیت انتخابات جلسه ماه آینده در میان اینتل درام نیویورک متهم ساختن تهدید به مرگ شومر شیف بیشتر تبدیل Blagojevich را به 14 سال زندان محکوم و پس از هشت سال در پشت میله های زندان. Blagojevich بازگشت به خانه از زندان بود که در این مرکز از مصاحبه جمعه شب قبل از آن را به سرعت تفویض.

این استدلال پس از تشدید Blagojevich گفته او هدف از “فاسد دادستان” زمانی که او به اتهام فساد از جمله اقدام به اخاذی.

تبلیغات

تبلیغات

کوپر و Blagojevich در ادامه به برخورد پس از فرماندار سابق گفت: وقت خود را در زندان به او نشان داد نیاز به عدالت کیفری اصلاحات و کوپر اخراج بازگشت که او نمی به اندازه کافی به عنوان فرماندار به رسیدگی به موضوع است.

“این یک کمی مضحک و رک و پوست کنده کمی غمگین و احساساتی و ریاکارانه شما صحبت کردن در مورد گرفتن تخفیف از یک جمله است که در درون رئیس جمهور حق را, اما شما نادیده گرفته تمام جهنم از بسیاری از دیگر افرادی که امیدوار بودند شما ممکن است آنها را عفو هنگامی که شما در واقع اهمیت” کوپر گفت.

“هنگامی که شما در همه زمان ها است که به من داده شد به فکر کردن و نگاه کردن به برخی از چیزهایی که شما ممکن است انجام داده اند متفاوت است که قطعا یک منطقه است که شما در مورد صحبت کردیم که من آرزو می کنم من تا به حال انجام شده بیشتر بر روی” Blagojevich پاسخ داد. “هیچ تردیدی در مورد آن. که در میان بزرگترین حسرت.”

“من نمی دانم که چگونه فاسد نظام عدالت کیفری بود تا زمانی که آنها آن را به من,” او اضافه شده است.

این دو در ادامه به رفتن به عقب و جلو کوپر قبل از شروع به کردن کرد و گفت: “من آرزو می کنم شما بهترین. من خوشحالم که برای خانواده خود را که شما در خارج از خانه.”

“من نمی دانم که در مورد راه شما من پرسیدن سوالات” Blagojevich گفت.

که زمانی که کوپر به پایان رسید این مصاحبه خواستار “مزخرف” در سابق فرماندار ایلینوی.

“من هیچ مشکلی با شما گرفتن” کوپر آغاز شد. “رئیس جمهور می تواند رفت و آمد هر کس او را می خواهد. من فقط فکر می کنم — من آرزو می کنم — شما besmirching دادستان که در واقع دیگر در دولت اما دادستان های مهم در سیستم ما و شما پس از رفتن اساس سیستم قضایی ما است که مقدار زیادی از مشکلات, اما شما می دانید بخشی از چیزی است که شما از, شما باید یک تعهد حداقل به اعتراف به آنچه که شما اشتباه بود و شما حاضر به انجام این کار است و شما در حال ایجاد یک کل جدید جایگزین جهان از حقایق و ممکن است که در سیاست امروز, اما آن را هنوز هم رک و پوست کنده فقط مزخرف.”

Blagojevich شات پشت “آن را مزخرف” قبل از مصاحبه پیچیده.

Blagojevich حذف شد از دفتر در سال 2009 و بعد از آن محکوم به یک آرایه گسترده ای از فساد اتهامات عنوان شده علیه. او متهم به تلاش برای فروش سابق رئیس جمهور اوباما در سنا صندلی پس از او به کاخ سفید در سال 2008.

او infamously گرفتار در نوار صحبت در مورد پرداخت-برای-بازی بازی طرح مربوط اوباما صندلی.

“من این چیز و آن را f—–g طلایی. من فقط آن را برای f—–g هیچ چیز” Blagojevich گفت: در ثبت تلفن تماس بگیرید.

فرماندار سابق حمایت برای عفو یا کاهش حکم برای سال های جذاب به طور مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی موارد. همسرش پتی, همچنین به طور منظم به نظر می رسد در فاکس نیوز به استدلال می کنند برای بخشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>