Anand Mahindra سهام ‘نسخه ای برای زندگی” در توییتر. در اینجا چیزی است که او می گوید

اگر شما با داشتن اواسط هفته, بلوز, کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم Anand Mahindra است که در اینجا به شما تشویق کردن فقط با یک صدای جیر جیر. این ماهیندرا رئیس گروه امروز یک پست که ویژگی های یک نمودار در Ikigai فلسفه است.

“من بسیار آشنا با این فلسفه” Anand Mahindra نوشت: در حالی که های این طرح است.”اما شما نمی نیاز به یک Ph. D در مورد این موضوع به حس مشترک در این نسخه برای زندگی” ماهیندرا اضافه شده است.

نشان داده شده توسط Haley Ibrahim این نمودار مذاکرات در مورد 10 قوانین Ikigai. این طرح توجه داشته باشید این است که بر اساس کتاب “Ikigai: ژاپنی ها راز یک زندگی طولانی و شاد” توسط Hector Garcia و فرانسس Miralle.

ویژگی های تصویر ‘فعال باقی بماند. همین حالا بازنشسته’, ‘Take it slow’, ‘نمی معده را پر کنید’, ‘خودتان را احاطه کرده با دوستان خوب’, ‘شکل’, ‘لبخند’, ‘آشتی با طبیعت’, ‘تشکر’, ‘زندگی در لحظه’, ‘خود را دنبال Ikigai’.

این “خوب نمودار برای دیدن هر روز صبح قبل از هاويه به بعد معمول” با توجه به Anand Mahindra.

Ikigai این مفهوم است که تقریبا به معنی “یک دلیل برای بودن” یا “دلیلی برای بیدار شدن در صبح”. به همین دلیل است که شما می خواهید برای دریافت تا در صبح است.

ماهیندرا پست دریافت کرده است بیش از 3000 لایک فقط در چند ساعت. Twitteratis پور عشق خود شاد و با نظرات زیر این پست. برخی از آنها همچنین به اشتراک گذاری کوچک حکایات در مورد ژاپنی ها راز فلسفه برای رهبری یک زندگی شاد و سالم.

Anand Mahindra که 7.4 میلیون دنبالکننده در توییتر بسیار فعال در سایت های رسانه های اجتماعی. او را نگه می دارد به tweeting در مورد خبر ساخت عناوین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>