دهلی نو:
سفارت آمریکا در دهلی نو در روز جمعه گفت: یکی از کارکنان خود را تا به حال تست مثبت برای رمان coronavirus.

“ما آگاه هستند از گزارش های Covid-19 مورد مربوط به یک کارمند سفارت در دهلی نو. ما در حال کار با مقامات بهداشتی تا اطمینان حاصل شود که کارکنان دریافت درمان مناسب است. با توجه به نگرانی های حریم خصوصی ما قادر به به اشتراک گذاری اطلاعات اضافی” بیانیه آمریکا سخنگوی گفت.

با توجه به یک گزارش خبری در روز جمعه ما ایران به هند, Kenneth Juster یک ایمیل به تاریخ 1 آوریل به اطلاع کارکنان از ماموریت که “آمریکایی تا به حال آزمایش مثبت” و همچنین به دنبال کاستن از هر گونه نگرانی از گسترش عفونت است که در ماموریت بود و در روند “تماس با ردیابی” و ارائه حمایت های پزشکی برای کسانی که ممکن است در معرض.

“وزارت امور خارجه ایالات متحده هیچ مسئولیت بیشتری نسبت به ایمنی و امنیت شهروندان آمریکایی در خارج از کشور و به صورت محلی-استخدام کارکنان” سفارت سخنگوی گفت.

“در هماهنگی با مقامات سفارت آمریکا در دهلی نو همچنان به اجرای تمام اقدامات مناسب برای کمک به کنترل گسترش Covid-19” این سخنگو اضافه شده است.

پس از آن ظهور در چین در ماه دسامبر covid-19 تا به بیمار بیش از یک میلیون نفر و بیش از ادعا 55,000 زندگی در 181 کشور و مناطق با توجه به ایالات متحده بر اساس جانز هاپکینز دانشگاه زنده ردیاب از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de