یک اقتصاددان راهنمای هزینه های جف بزوس’ میلیاردها تغییر آب و هوا

آن را بسیار در مقایسه با دیگر خصوصی آب و هوا بودجه. در واقع, آن را بیش از هر کس دیگری در حال حاضر هزینه های آب و هوا. با مقایسه این هیولت بنیاد بزرگترین خصوصی آب و هوا حامی مالی قبل از بزوس می دهد در اطراف $100 میلیون دلار در هر سال است. در کل خصوصی ایالات متحده آب و هوا به حدود 500 میلیون دلار است. بزوس تعهد اگر اجرا به عنوان یک پایه و دو خواهد بود که مقدار بیشتر اگر صرف در طول زمان به یک ایده خوب را در خود دارد.

آن را نسبتا کوچک در مقایسه با کلی چالش است. حتی 10 میلیارد دلار صرف عاقلانه نیست “حل” تغییر آب و هوا. دولت ایالات متحده به تنهایی صرف بیش از 2 میلیارد دلار در هر سال در به آب و هوا مربوط به بودجه تحقیق و پژوهش. گذار اقتصاد جهانی دور از سوخت های فسیلی طول می کشد سفارشات از قدر بیشتر.

بزوس البته می داند که. مختصر خود را اعلام 10 میلیارد دلار تعهد می گوید: “این را به اقدام جمعی از شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک, ملت, متحده, جهانی, سازمان ها و افراد است.”

در آن نگاه کمی متفاوت در آن طول می کشد هر دو سیاست و تکنولوژی—هدایت نیروهای اقتصادی به دور از سوخت های فسیلی و به سمت تمیز کننده جایگزین. که حداقل برای برش CO2 و دیگر گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای در وهله اول. تطبیق با آنچه در حال حاضر در فروشگاه یکی دیگر از تعهد عظیم به طور کامل.

پس چگونه به صرف پول ؟

بزوس خود را فراهم می کند برخی از راهنمای و گفت پول خود را به صندوق “دانشمندان و فعالان سازمان های غیر دولتی — هر گونه تلاش است که ارائه می دهد یک امکان واقعی برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی است.” طول دانشمندان و فعالان یک شروع خوب است و دلالت آن دو متمایز استراتژی:

برای اولین بار به طور فعال درگیر در خام آب و هوا و سیاست و به خصوص در ایالات متحده آمریکا آب و هوای جنگ است که فقط. این بدان معنا نیست که به سادگی معاملاتي سیاست است. در آن طول می کشد ناگهانی از پشتیبانی به عنوان دانشمند علوم سیاسی Theda Skocpol معتقد است که با زور و اجبار. جوانان امروز-رهبری قیام به خوبی ممکن است فقط مانند جنبش است.

هیچ کس نمی داند وقتی که بعد از باز کردن برای فدرال ایالات متحده آب و هوا سیاست فشار است و یا اینکه “3.5% قانون” امر به جنبش آب و هوا (که این ایده است که هیچ اجتماعی کمپین حمایت بیش از 3.5 درصد از جمعیت ایالات متحده شکست خورده است). اما به باراک اوباما گفت: Jerry Seinfeld, سیاست زیادی مانند فوتبال آمریکایی. که به معنی دو چیز است: آماده برای زمانی که سیاسی وجود دارد باز کردن و کمک به ایجاد که باز در وهله اول. مطمئنا 10 میلیارد دلار می تواند کمک به هر دو را انجام دهد.

عملا در آمریکا مالیات lingo که به احتمال زیاد به معنی ایجاد یک 501(c)(4) موسسه خیریه به جای 501(c)(3). این “(4)” اجازه می دهد تا به صورت مستقیم لابی و لابی آن را باید.

بله ما نیاز به اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی. وجود دارد بیش از حد پول در سیاست است. اما با توجه به جایی که ما—به خصوص چه زمان است که در کنار ما—داشتن اولین کمک مالی از بیرون رفتن در این تابستان است که یک روز بیش از حد به زودی. آن را هنوز هم ممکن است خیلی دیر شده برای این انتخابات چرخه اما حساب ساده است و آن را بسیار معاملاتي: 51% به صورت بلند پروازانه سیاست آب و هوا در خانه; 51 رای در سنا در حالت ایده آل 60. آب و هوا قهرمان در کاخ سفید بیش از حد ،

همه که همچنین بدان معنی خام سیاست های حزبی. به وضوح وجود دارد برخی از تلاش های ارزشمند در طرف—و نتیجه نهایی را به خوبی ممکن است شامل برخی از حمایت هر دو حزب اما تنها برخی از. زمان جمهوریخواه پیشنهاد از سیاست آب و هوا بدون قیمت گذاری و یا تنظیم CO2 آن را قطع نمی. همه که مایه تاسف است. آن است که جریان های سیاسی. این نیز که در آن من باید به پایان برسد.

هل دادن سیاست آب و هوا به قیمت کربن و به اهرم خزانه عمومی برای هماهنگ فشار بر روی تحقیق و توسعه و استقرار تظاهرات و انتشار جدید, تمیز کننده, لاغر فن آوری—vaunted RDDD&D—است که بالا ترین اهرم راه را به 10 میلیارد دلار رفتن و حتی بیشتر. آن را نیز ممکن است بسیار کمتر از $10 میلیارد دلار است.

چه باید بکنید با بقیه ؟ که اولویت دوم و آن یکی که به طور مستقیم شامل (طبیعی) دانشمندان در بزوس لیست دریافت کنندگان در نظر گرفته شده: مستقیم انسان دوستی خصوصی با هدف ساخت فردی جایگزین انرژی فسیلی ارزان تر است.

که نیز که در آن همه چیز سخت و حتی نسبت به آب و هوا سیاست است. وجود دارد هیچ پاسخ آسان, و من نمی خواهد تظاهر به داشتن آنها—فراتر از آن نیز مربوط به فعالان سازمان های غیر دولتی و دانشمندان علوم اجتماعی فراتر از فقط آزمایشگاه دانشمندان است. فن آوری نیست عامل در سیاست های خلاء ، زیبایی بزوس را میلیاردها دلار است که پول اجازه می دهد تا به صورت بسیار کمی از آزمایش از جمله اجتناب ناپذیر شکست.

وجود دارد مقدار زیادی از خطرات در طول راه. یکی این است که تمرکز بیش از حد بر روی یک تکنولوژی و یا تنها یک عنصر در این زنجیره از ایده تا بازار است. وجود دارد مشابه است خطر تحریف کلی سیاست آب و هوا و فن آوری چشم انداز با یک فرد تنظیمات. تصور کنید یک (دیوانه) میلیاردر صرف 1 میلیارد دلار در استقرار خورشیدی geoengineering در حال حاضر. تحقیقات جدی به لحن $10 میلیون و یا شاید 20 میلیون دلار در هر سال بیش از توجیه. حتی “فقط” $100 میلیون دلار می تواند شیب حمایت بیش از حد به سرعت به یک جهت.

به طور مشابه, آناند Giridharadas نویسنده برندگان را تمام شده برخی از قوی انتقادات با اشاره به بسیاری از مشکلات در هر مرحله در طول راه. برای یک عدم پاسخگویی دموکراتیک از فرد انسان دوستی است یک مسئله واقعی است. و بله مشکل بیشتر است و پرداخت یارانه بشردوستانه دادن از طریق معافیت های مالیاتی بدون هیچ گونه مستقیم می گویند در چگونه پول صرف شده است.

این طول می کشد بسیاری از تلاش به صرف پول خود را عاقلانه. یکی بارها نادیده گرفته ناکارآمدی در بشردوستانه به این است که چقدر تلاش آن طول می کشد برای جذب بودجه. بسیاری از دریافت کنندگان رقابت برای بودجه محدود تقریبا قطعا به این معنی که آن دسته از دریافت کنندگان سعی کنید به outspend هر یک از دیگر. برای برخی از دانشگاه ها مانند دانشگاه هاروارد مشهور خود را برای جمع آوری کمک های مردمی دلاوری که بدان معنی است که صدها نفر از کارکنان مشغول کار بر روی جمع آوری کمک استراتژی ها و حوادث. اکثر روسای دانشگاه ها و رؤسای و رهبران سازمان های غیر دولتی صرف زمان بیشتری را در جمع آوری کمک های مالی از هر چیز دیگری است.

آن را در واقع باید هزینه برخی از پول را به پول دریافت کنید. اما اگر هیچ چیز دیگری, بزوس را از 10 میلیارد دلار در یک بار دو برابر فعلی ایالات متحده آب و هوا انسان دوستی را باید یک بار بزرگ کردن آن رقابت برای بودجه. که به تنهایی ممکن است یک تفاوت بزرگ در آب و هوا که در آن زمان از جوهر.

بزوس را 10 میلیارد دلار به تنهایی نمی توانید آن را تمام انجام. هیچ چیز به تنهایی می کند. اما با وجود همه این محدودیت ها و مشکلات یک چیز جنبش آب و هوا نیاز به قادر به انجام است را به یک پیروزی و حرکت بر روی سطح بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>