یک برنامه در تامیل برای اتصال جهانی عجیب و غریب جامعه

این غرور ماه و چنای بر اساس مد طراح رقص کارون رامان فقط موقع تعجب. او انتخاب شده است به عنوان جنوب هند سفیر بلما یک برنامه شبکه اجتماعی برای جنوب آسیا LGBTQIA+ جامعه است. این برنامه ایجاد شده توسط مستقر در لندن پیتر سینگ راه اندازی خواهد شد در ماه جولای.

“این واقعیت جالب در مورد این برنامه این است که آن را در دسترس است در هشت زبان و شامل تامیل تلوگو, Marathi و بنگالی می گوید:” کارون. با توجه به اینکه تامیل یکی از قدیمی ترین زبان ها با یک فرهنگ غنی آن سزاوار برای پیدا کردن خود را در یک پلت فرم جهانی او می افزاید.

بحث در مورد جامعه بزرگ تامیل زبان مردم حل و فصل سراسر جهان کارون می گوید او معتقد است که این برنامه کمک خواهد کرد که آنها را نزدیک تر است. “اغلب مردم وجود دارد که نمی توانید بر روی سایت های شبکه های اجتماعی به عنوان آنها با اعتماد به نفس برقراری ارتباط به زبان انگلیسی. این کمک خواهد کرد که آنها را در یک زبان آنها راحت در می گوید:” کارون.

Peter Singh, founder of the app

کارون طرح این است که برای اتصال مردم از جامعه در مناطق روستایی است. “فقط مانند آنها Infinite و دیگر برنامه های مشابه آنها می توانید در حال حاضر بلما. آنها همچنین می تواند به دست آوردن آگاهی در مورد موضوعاتی مانند HIV از طریق این برنامه به دلیل آن است که نه فقط در مورد شبکه های, اما همچنین در مورد دانش بیشتر.”

با وجود داشتن زیادی LGBTQIA+ جمعیت, کارون می گوید که در تامیل نادو داده نشده است به اندازه کافی توجه است. او از این نظر که جامعه در اینجا خاموش از بقیه جهان. “به همین دلیل است که در طول مد من نشان می دهد من سعی کنید به استفاده از عناصر عجیب و غریب به یک نقطه که “هی, من یک چنای مرد و من اینجا هستم تا به ذبح’,” او می گوید.

در حالی که هنوز هم وجود دارد یک ماه به بلما در دسترس در iOS و اندروید (Playstore) آن Instagram صفحه است و در حال اجرا. هر جمعه وجود دارد Insta زنده جلسه به نام #fabfridays است که ویژگی های الهام بخش آیکون های عجیب و غریب از جامعه بیش از همه. کارون بود که در نشان می دهد در هفته گذشته صحبت در مورد اهمیت در آغوش که شما و بودن در آنجا برای کسانی که تازه به جامعه است.

“با وجود که مردم بیشتر باز آرام و پذیرش من نمی دانم چرا مردم شناخته شده از این شهر هنوز باز است. من اغلب پیام ها از دانش آموزان جوان که چهره مسائل و گاهی خودکشی. این کمک می کند تا به صحبت می کنند و برای آنها وجود دارد و آنها را هدایت می گوید:” کارون که در حال حاضر شروع یک مد مدرسه به نام زیبا هرج و مرج است.

“من خواهید بود آموزش نظافت و آموزش دانش آموزان برای جشنوارههای بین المللی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>