به عنوان قلب wrenching اخبار مهاجر کارگران راه رفتن هزاران کیلومتر به بازگشت به خانه ریخت و در زیر اعلام سراسر کشور قفل پایین در مارس 24, بنگلور-بر اساس نویسنده و کارآفرین Sudipto داس همسایگان خود و دسته ای جفت از IIT Kharagpur, در مورد چگونه آنها می تواند تفاوت را در محل خود. “آپارتمان ما این است که در Sarjapur جاده ها است. ما بمب بر سر اینکه چگونه ما می تواند کمک بسیاری از افراد رشته در قفل پایین. تصاویر از مردم کوه پیمایی صدها کیلومتر رها شهرهای آنها دیگر می تواند تماس, صفحه اصلی, حمل بچه کوچک در آغوش خود — نوزادانی که حتی ممکن است زنده ماندن مصیبت — ما سوار دیوانه. وجود دارد تا به حال به یک راه حل است.”.”

راه حل

پس از برخی از درون گرایی و طوفان مغزی آنها مورد تجزیه و تحلیل علت ریشه ای برای خروج. می گوید Sudipto: “ایجاد می شود چرا که به طور ناگهانی و بدون هیچ پول نقد در دست میلیون ها نفر روزانه دستمزد حقوق بگیران دور ماندن از خانه بودند احساس بیگانه و درمانده با هیچ کس به اشتراک گذاشتن درد و عدم اطمینان در مورد آینده است. در چنین شرایطی اما طبیعی است به آرزوی خانواده های خود را.”

An apartment in Bengaluru is distributing groceries to daily wage earners

Sudipto می افزاید: وجود دو مشکل آنها نیاز به مقابله با یکی از گرسنگی و از سوی دیگر از گسترش سریع coronavirus از طریق جنبش توده ای. “با گرسنگی بودن ریشه چه به ذهن می آید این است که نیاز به خوراک گرسنه. در چنین سناریویی مرکزی آشپزخانه ها و ترتیبات برای توزیع مواد غذایی ممکن است در نگاه منطقی است. حتی به خاطر استدلال اگر ما فرض کنیم که میلیون نفر را می توان برداشت تا از خانه های خود در طول قفل پایین گرفته شده به مرکزی آشپزخانه, تغذیه, و سپس دوباره کاهش یافته و به خانه تمام وقت حفظ اجتماعی فاصله و شناخته شده استانداردهای بهداشتی آن امکان پذیر است برای آماده سازی مواد غذایی بسیار روزانه است.”

یافته

پس از کاوش خود را در محله و از یافته های خود Sudipto می افزاید که بسیاری از روزانه دستمزد حقوق بگیران در حال حاضر پخت و پز ترتیبات هر کجا که آنها شده اند ماندن. همه آنها نیاز است که منابع خود را از فروشنده که آنها شده اند به همه این روز و که به آنها روزانه خود مقررات اعتباری. “ما نمی توانیم سرزنش فروشنده محلی که اغلب مردم از ناچیز خود را به معنی و نگرانی برای غیر قابل بازیابی بدهی. این وقتی است که یک ایده را دیدم از طریق ذهن ما است. ما فکر شکستن ماکرو مشکل از میلیون ها نفر از مردم در سطح شهر به بیش از حد میکرو مشکلات تنها چند صد نفر در هر محله است. به دنبال در اطراف خود ما و محله ما نمیفهمد که ما می تواند به خوبی در برخی از پول و پرداخت های محلی فروشگاه های مواد غذایی به صورت روزانه مفاد افرادی که رشته اینجا. ما صحبت کردیم به مردم در مورد شرط اساسی مذاکره خوب رای با بقال و آمد تا با یک واحد حاوی مقررات اساسی برای حفظ یک خانواده چهار به پنج نفر از جمله کودکان برای دو روز. ما پس از آن درخواست یک نفر از هر خانواده برای جمع آوری این بسته به طور مستقیم از فروشگاه. این در خدمت اهداف مختلف. این تضمین که هیچ کس تا به حال به سفر فراتر از چند صد متر در نتیجه نقض هنجارهای قفل کردن و یا اجتماعی فاصله. ما نمی باید به زحمت در مورد لجستیک در تمام نتیجه گیری کل فرایند بسیار ساده است; این تضمین که هیچ واسطه و که بسته به طور مستقیم درباره آنهایی که آنها به معنای; و در نهایت آن را تضمین است که وجود خواهد داشت نه هر گونه ضایعات به ما داده بود یک مقدار محدود است.”

An apartment in Bengaluru is distributing groceries to daily wage earners

آنچه در این بسته حاوی

این بسته شامل دو کیلوگرم برنج نیم کیلوگرم هر یک از دال و سیب زمینی و پیاز نیم لیتر از روغن پخت و پز, یک بسته بیسکویت برخی از فلفل سبز و یک صابون. “پس از مذاکره بقال شد و آماده است تا آن را برای ₹250.”

در مورد نحوه شناسایی افراد نیازمند Sudipto می گوید: “آنها در محله ما. هر یک از ما رفت و در اطراف و شناسایی رشته مردم در عرض چند صد متر از خانه ما در حالی که رفتن به خرید مواد غذایی صحبت به آنها تصدیق تایید کرد که نیازهای واقعی هستند صحبت به همان فروشنده شده اند خرید چیزهای از تمام این روزها برای پرداخت این تعداد بسته ها به آنها نیاز دارند و در خواست یکی از اعضای هر خانواده برای رفتن به فروشگاه و جمع آوری بسته.”

اعداد

از امروز آنها خود تحویل بسته ها به 377 نفر در Sarjapur جاده ها است. “توسط خود تحویل منظورم این کارگران جمع آوری شده از فروشگاه های نزدیک و ما فقط پرداخت مربوطه به فروشنده می گوید:” Sudipto.

سود

Gobind شارما یک کارگر می گوید که آنها در حال دریافت واحد بسته است. “چهار یا پنج نفر از ما با هم زندگی می کنند در Dasarahalli و بنابراین ما قادر به اشتراک گذاشتن مواد غذایی در میان ما. فروشگاه دریافت کرده اما اگر ما می توانید کمی بیشتر برنج آن را خوب خواهد بود.” 35 ساله Jayaram M, مدافع, که باقی می ماند در Sarjapur می گوید: “من می توانم در یک دور از این محل برای دیدن اگر مردم به آنها نیاز دارید. و سپس من به روز رسانی Sudipto. ما همیشه نمی توانید هر مورد از یکی از فروشگاه ما باید به منبع آیتم های مختلف از مغازه های مختلف.” Likkhu یک گارد امنیتی می گوید: “این بسته های کمک به ما را حفظ کند. خانه های ما به مراتب در بیهار.”

الهام بخش دیگران

این مدل ساده است که می تواند تکرار توسط هر کسی در محل کردم تا دیگران علاقه مند بیش از حد. “شما لازم نیست به بیرون رفتن به طور منظم فقط در یک روز زمانی که شما رفتن به خرید مواد غذایی به اطراف نگاه کنید و شما مطمئنا دیدن مردم از دست دادند. آنها را شناسایی و بحث به بقال و درخواست مدیر صندوق به پرداخت بقال و در عرض 10 دقیقه از مردم نیازهای خود را.” Sudipto دریافت تماس از افراد در سراسر شهرستان. “کسی به نام از KR Puram و سازماندهی مواد غذایی برای 65 نفر وجود دارد. ما پرداخت می شود از بودجه ما برای دو خوشه رشته در Bannerghatta جاده و Dasarahalli بر کسی که شخصا شناسایی مردم است.”

“ایده این است به ماندن در خانه احترام lockdown اما هنوز انجام هر کاری که ما می توانیم در سطح خرد به حداقل می رساند جنبش مردم است. هدف ما این است که برای رسیدن به 500.” برای اطلاعات بیشتر ایمیل: sudipto@sudiptodas.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im