آمیت شاه را تحسین کرد بیهار به عنوان جنگنده برای “حقوق دموکراتیک” در هند در مجازی رالی

دهلی نو: Bihar شده است رهبر جهان در معرفی و مبارزه برای حقوق دموکراتیک در این کشور گفت: اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه در روز یکشنبه.

“زمین از بیهار معرفی دموکراسی به جهان است. بزرگ Magadh امپراتوری تاسیس شد اینجا. آن است که سرزمین بودا Mahavira, Chandragupta و Chanakya گفت:” شاه در حالی که پرداختن — بیهار Jansamvad تجمع — از طریق ویدئو کنفرانس.

شاه ادامه داد: “این سرزمین همواره چراغ ملت و هر زمان که حقوق دموکراتیک با دستکاری شد مردم از بیهار افزایش یافت و هند ادامه داد: در راه به پیروزی.”

شاه نیز به خاطر نقش دولت و رهبران در برابر اضطراری اعمال شده توسط نخست وزیر ایندیرا گاندی.

“چگونه می توان فراموش کردن سهم ببو Jagjeevan Ramji راجندرا (Prasad), Prakash Narayan, شری ببو در میان دیگران در مبارزه آزادی. حتی پس از استقلال زمانی که کنگره رهبر ایندیرا گاندی تحمیل اضطراری, تلاش برای سرکوب دموکراسی در آن مردم از بیهار که گل رز تحت JP برای برقراری مجدد دموکراسی” او اضافه شده است.

BJP رهبر در ادامه گفت که ‘بیهار Jansamvad رالی’ بدون ارتباط با آینده مجمع انتخابات در دولت بود تلاش برای “رسیدن به مردم است. آن است که برای اتصال کرور از مردم برای تقویت روح خود را برای مبارزه با کروناویروس.”

در نظر گرفتن یک تطبیق در مخالفت او اضافه کرد: “برخی از مردم در استقبال امروز ما مجازی رالی توسط clanging, ‘cyrus’. من خوشحالم که آنها در نهایت شنیده PM مودی درخواست تجدید نظر برای نشان دادن قدردانی نسبت به کسانی که مبارزه COVID-19.”

صفحه اصلی وزیر نیز تشکر کرد از ‘کرونا رزمندگان’ به صورت سهم خود را در مبارزه با عفونت و آرزوی بهبود سریع به تمام کسانی که از آن رنج می برند.

“من می خواهم به ادای احترام کرور تاج رزمندگان که در حال مبارزه با این ویروس را با خطر زندگی خود را. سلامت کارگران و پرسنل پلیس و دیگران, من می خواهم به سهم خود را گفت:” شاه ،

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>