در میان تعداد کم کلکته طول می کشد ویروس ترساندن در آن گام

کلکته:
از آن شده است نزدیک به سه هفته پس از اولین coronavirus مورد ثبت شده در غرب بنگال. پسر یک مقام دولتی تا به حال مسخره سفارشات پزشکان پس از بازگشت از لندن و جای خود را آزمایش رفت و در اطراف شهر. از آن پس دولت دیده می شود 90 بیشتر covid-19 موارد با سه مرگ و میر.

بنگال در برخورد با بحران در آن راه منحصر به فرد خود. در کلکته و حومه آن, سبزی, ماهی, گوشت و مرغ در بازار در واقع شده اند ترکیدن در درزهای با مردم در ساعات صبح. یک بررسی تصادفی نشان می دهد که تعداد کمی از مردم توجه به نیاز برای حفظ فاصله.

در سپیده دم, در مقابل Satyanarayan Bhandar یک فروشگاه مواد غذایی در کلکته حومه Garia یک صف از خریداران منتظر کرکره را بالا برود.

“من فقط نگه داشتن فروشگاه من باز به مدت چهار ساعت در صبح و در طول این زمان جمعیت بزرگ می گوید:” بقال, پایین کشیدن کرکره به شدت در 11 am.

او می گوید که Bengalis عشق را به خوردن و مگر اینکه اضطراری معاملات با eatables خود آنها متوقف نخواهد شد خرید مواد غذایی.

اما صبح با عجله از خریداران نگران است مقامات بهداشتی.

“مردم نیاز به درک که ما در حال برخورد با یک ویروس است که اسپرد از طریق لمس و خطر سرایت را افزایش می دهد در فضاهای شلوغ” گفت: virologist Dr Amitava Nandy.

جاده در شهرستان ها بیشتر انعکاسی از مستند. چند وسایل نقلیه طبقه معمولا مشغول بزرگراهها و پلها. پیاده نمی پرسه aimlessly به عنوان قبل از آن با پارک ها و پیاده رو ها به دنبال ترک کردند.

شب نزولی بیش از Birji در حومه کلکته و در یک خوشه از shanties یک گروه از مردان و زنان و کودکان در حال نشستن در اطراف آواز.

ساکنان اینجا کارگران ماهر. زنان کار به عنوان داخلی کمک می کند و یا آشپز در خانواده ها در این نزدیکی هست. “کسانی از ما که درآمد ماهانه حقوق کمتر نگران چرا که حتی اگر ما در حال کار بر ما خواهد پرداخت” می گوید Shompa. شوهر او دارای یک کار به عنوان یک راننده با یک شرکت خصوصی اما او دوست Mamoni شوهر است که یک کارگر ساختمانی است و او نگران است.

بنگال را نسبتا پایین شمارش در مقایسه با دیگر کشورهای بزرگ شده است نسبت به آنچه بوده است به نام “دولت به موقع مداخله”. استاد Om Prakash میشرا Trinamool هسته ای عضو کمیته در مصاحبه ای گفت: “به عنوان به زودی به عنوان اولین مورد در آمد به نور (وزیر) Mamata (نوری) چرخش به عمل است.”

پس از ریاست یک سری از جلسات اضطراری با پلیس و پزشکان و مدیران در میان دیگران او صادر عمومی بایدها و نبایدها که شامل دستور اکید به افرادی که به بنگال از خارج به قرنطینه خود را. تماس با ردیابی انجام شد و پس آزمون است.

چند coronavirus درمان و امکانات قرنطینه شده اند پس از آن باز در کلکته با امکانات موجود از قبیل M. R. Bangur بیمارستان تبدیل به یک اختصاص داده شده coronavirus مرکز درمان بیش از و بالاتر از بیمارستان بیماری های عفونی در Beleghata.

البته آن است که نه چندان دور از ذهن همه است که بنگال و پارلمانی در سال آینده. شده است وجود دارد برخی گله مند توسط مخالفان که Mamata شده است با استفاده از covid-19 اقدامات متقابل به عنوان یک “عکس op”.

مخالفت که بنگال به عنوان مثال مجموعه کارآمد اداره covid-19 بحران رقبای سیاسی باید در مورد صحت این آمار است. اما خنثی صدای با اشاره به این که آمار ملی به طور مستقل جمع آوری و اتحادیه وزارت بهداشت نه تنها با دولت آمار و ارقام برای سوابق خود را.

Dola میترا است که یک روزنامه نگار مستقل مستقر در کلکته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>