در میان Covid-19 چند داستان از آرامش محصول در سراسر کشور

دهلی نو: در زمانی که داستان های اجتماعی پریشانی و بیماری و مرگ و میر و ضعف هستند که از سراسر کشور در طول Covid-19 همه گیر شده اند وجود دارد چند حوادث ارائه آرامش نیز هست. پس از بحران بهداشت و درمان کشور ضربه ترک فقیر و به حاشیه رانده بدترین آسیب دیده, دولت, اجتماعی, خدمات, بخش شرکت ها شروع به گسترش کمک به کسانی که تحت تاثیر این مستند. پشت این چند ناخواسته نیازمندان نیز سود برده یا تا کنون غیر قابل تصور فرصت های شغلی مانند ماسک دوخت موقت رایگان جیره و یا کمک مالی به نام Covid-19 کمک.

برای مثال با افزایش تقاضا برای ماسک صورت در پی Covid-19, lakhs از افراد مهارت آموزش و اشتغال برای دوخت ماسک. در جیپور چندین متفاوت-abled مردم بودند که زودتر به دنبال یک کار در حال حاضر شاغل و درآمد دستمزد 3,000 هر ماه برای دوخت ماسک.

جیپور مبتنی بر سازمان های غیر دولتی Narayan Seva Sansthan می خواستم به ارائه بیش از 40 ، 000 ماسک صورت و 525 PPE کیت های مختلف به نیازمندان و راه آهن و کارکنان پلیس افراد محروم و روزانه دستمزد حقوق بگیران. اما سازمان های غیر دولتی بود clueless نحوه تهیه آنها. آنها تصمیم به استخدام افراد برای دوختن ماسک. و تصمیم گیری به ارمغان آورد ثروت برای بسیاری مانند Udaipur مقیم 25 ساله Bashilal Meghwal یک متفاوت-abled فرد است. او موفق به دریافت آموزش مهارت در Narayan Seva Sansthan در ماسک دوخت. “با توجه به Covid-19 همه گیر که جان میلیون ها نفر رو از خط خارج بسیاری کردم انگیزه نیز هست و آنها هم آمدند و ارائه خدمات خود را در بخشهای مختلف مانند بهداشت و سلامت مواد غذایی رایگان ماسک توزیع جیره کیت شغل به فقرا و کمک به مهاجران” Prashant Agarwal, رئيس جمهور, Narayan Seva Sansthan گفت.

یکی دیگر از داستان دلگرم کننده در میان همه گیر است که از Dhiraj Mushahar یک زن 68 ساله ساکن سرای قرآن در بوخر بیهار. تحت تاثیر فلج اطفال در پای چپ Mushahar تا به حال به توسل به گدایی به پایان می رسد دیدار برای خود و خانواده خود را. آن را دشوار برای او را به نگاه پس از یک خانواده از 10 به ویژه در سناریوی حال حاضر که در آن مستند را محدود کرده است جنبش مردم در جاده در نظر گرفتن ضرب و شتم خود را تنها به معنی زنده ماندن است. “روز وجود دارد که من می توانم مدیریت حتی 10″ می گوید: Mushahar ابراز بلندی عدم اطمینان بیش از وعده غذایی بعدی. شرایط حاکم مجبور خانواده اش را تنها یک میدان وعده غذایی در روز است. خود بیماری طولانی مدت است و منع او از کار خروج بار از نسل درآمد خود 3 دختر. Jyoti (27), ساراسواتی (25) و Chotti (19) در حال نان-بگیر از خانواده مشغول به کار به عنوان روز کارگر. مادر خود را کشته و پنج سال پیش به علت سرطان است.

در طول Covid-19 بحران هانس بنیاد همراه با کاریتاس هند شروع به ارائه وعده های غذایی و جیره غذایی به فقرا. در طول این وخیم بار Mushahar شده است گرفتن جیره غذایی به طور منظم ادامه خواهد داد و می توانید برای آینده چند ماه بود که هرگز ممکن است زودتر.

با توجه به سراسری مستند و بسیاری از فقرا شغل خود را از دست اما چند مقامات پلیس همراه با دولت سازمان یافته جامعه آشپزخانه برای تغذیه آن در سمت چپ بالا و خشک است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>