در میان کپی رایت اختلاف Phillie Phanatic می شود قبل

Phillie Phanatic

فیلیز’ طلسم کردم قبل در میان یک مبارزه قانونی بین این تیم و این طلسم را. علاوه بر این ، این potbellied موجودی سبز تغییرات شامل پرواز پر و بال به جای خز پوشیده, اسلحه, ستاره ترسیم چشم بزرگتر خلفی و پودر آبی دم آبی و جوراب با کفش قرمز و مجموعه ای از مقیاس های زیر اسلحه. تام Burgoyne مرد پشت طلسم گفت: در Philadelphia Inquirer که “او هنوز هم همان Phanatic فقط با کمی بیشتر sashay در او.” تیم و طلسم سازندگان شده اند مبارزه در دادگاه پیش از 15 ژوئن انقضا از 35 سال کپی رایت توافق.

Dwyane Wade

ساختمان دیگر ممکن است کسب و کار خود را اما آن را برای همیشه لطفا برای آدرس خود را. شهردار میامی فرانسیس سوارز اعلام کرد که غرب خیابان هفتم اجرا می شود که عمود بر مقابل AmericanAirlines Arena خواهد بود به نام Dwyane Wade بلوار. وید مفتخر شد به مدت سه روز در گرمای میامی آرنا بیش از آخر هفته از جمله بالا بردن یاد شماره 3 به تیر در حاصل کار دو تیم از پنج شنبه شب با پیروزی کلیولند کاوالیرز. سه بار قهرمان NBA شد و در لس آنجلس روز دوشنبه برای حضور در کوبه برایانت یادبود در مرکز استیپلز.

کرونیکل اخبار خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>