در میان کلینتون حملات ساندرز تلاش می کند به حرکت گذشته 2016

بازگشت به آیووا برای اولین بار در یک هفته پس از اینکه گیر در واشنگتن برای استیضاح محاکمه ساندرز گفت: رای دهندگان مبارزات انتخاباتی خود تیم تا به حال ساخته شده است قوی ترین زمینه سازمان در آیووا. اما او گفت: اگر او برنده نامزدی حزب دموکرات را هنوز هم واحد.

“قطعا من امیدوارم که ما در حال رفتن را به نفع خود. اما اگر ما برنده نیست ما برنده و من می دانم که هر نامزد دیگر همان را انجام خواهد داد. ما متحد در درک است که ما باید شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت شنبه.

نظرات خود را به نظر می رسید به تلاش برای به دست آوردن گذشته زخم های قدیمی از کمپین 2016 زمانی که وزیر امور خارجه سابق و متحدان او با انتقاد ساندرز برای آنچه که آنها به عنوان یک فقدان شور و شوق در اتحاد دموکراتیک رای دهندگان پیش از انتخابات عمومی ،

کلینتون خودش را پاره پاره و باز آن شفا زخم در روزهای اخیر.

در یک پادکست منتشر شد جمعه, Clinton سرزنش “بسیاری از مردم بسیار با شناسایی [ساندرز] کمپین” برای اصرار ساندرز حامیان به رای سوم نامزدهای حزب در سال 2016 و یا به سادگی نشستن در انتخابات ،

“آن را به حال تاثیر,” کلینتون گفت: امیلی تیش Sussman یک استراتژیست دموکرات که میزبان پادکست “اولیه خود را لیست پخش.” “متاسفانه, شما می دانید, مبارزات انتخاباتی خود و در اصل حامیان آنها بسیار دشوار است و واقعا به طور مداوم نه فقط به من حمله کردند اما من و هواداران است.”

کلینتون نظرات درست یک هفته پس از یک مستند جدید مجموعه برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس پاره پاره باز کردن زخم های قدیمی. در مصاحبه ای برای مستند, کلینتون گفت: “هیچ کس را دوست دارد” ساندرز تجدید احساسات خام که با کمین در زیر سطح پس از کلینتون خود را از دست داده پیشنهاد برای تبدیل شدن به اولین زن در کاخ سفید است.

ساندرز گفت: حامیان آنها خواهد بازگشت احتمالی دموکرات نامزد, حتی اگر آن را ورمونت مستقل است. اما چند گفت که آنها نا امید شده بودند که کلینتون تا به حال یک بار دیگر وارد شده خودش را در یک مسابقه که در آن او است نه یک نامزد.

“این نوع از احساس عقب stabby” گفت: Daniel Hyer, از کلمبوس, اوهایو, سوار که 11 ساعت به آیووا به عنوان یک حوزه کاپیتان برای Sanders. “من می دانم که او واقعا سخت است برای او پس از پایان قرارداد.”

“این فقط احمق” گفت: Dian کوران یک ساندرز داوطلب و تحقیقات دانشمند اجرا می شود که یک مرغ در روستایی Warren County, در مورد کلینتون نظرات.

“من خیلی تحریک شده با برنی حامیان و نحوه برخورد آنها نسبت به هیلاری و نمی خواهد رای برای او. این یکی از دلایل ما تهمت امروز. بنابراین من هیچ وقت برای برنی” موریس گفت. “من فکر می کنم او یک مقدار زیادی از هوای گرم با نیت خوب. او انجام بسیار کمی در تمام سال او شده است در سنا است. او خوب نیست compromiser. او نمی داند که چگونه به انجام. من فکر می کنم زمان خود آمده است و رفته است.”

ساندرز از دست داده آیووا قفقاز به کلینتون با یک حاشیه کوچک در سال 2016 اما در این سال او ساخته شده است آنچه در آیووا دموکرات ها می گویند که قوی تر تیم مبارزات انتخاباتی.

مبهم Rebik Sanders, آیووا, کمپین گفت که سازمان او می توانست حداقل یک حوزه کاپیتان در هر انجمن محل سکونت در دولت و در برخی حوزه بزرگتر چند کاپیتان به کررل رای دهندگان. آن دسته از داوطلبان از طریق به عنوان بسیاری از چهار سطح از آموزش است. ساندرز گفت: این کمپین تا به حال زدم بر یک و نیم میلیون آیووا درب از آغاز ماه ژانویه است.

“این انجمن همه چیز در مورد سازماندهی و ما گرفته ام سازماندهی بسیار جدی من فکر می کنم به طور جدی تر از هر نامزد دیگر در دولت” Rebik گفت: تپه. “ما انجام داده ایم سازماندهی منحصر به فرد است که من هرگز دیده می شود هر گونه دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری انجام دهد.”

در همان زمان کهنه آیووا دموکرات که به دیگر نامزدها به طور فزاینده ای ابراز نگرانی خود را در مورد نظر سنجی نشان می دهد که ساندرز پیشرو در این زمینه است.

ساندرز پاسخ منتقدان که می گویند او می تواند درخواست تجدید نظر به متوسط رای دهندگان در کلید ایالات غرب میانه با اشاره به رای دهندگان او را به رسم رای دهندگان.

“به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که بسیار توانمند حریف برای تعدادی از دلایل ما نیاز به بیشترین میزان مشارکت در تاریخ آمریکا است. این فقط یک واقعیت است. اگر آن را پایین مشارکت مردم در انتخابات برگ برنده برنده خواهد شد” ساندرز گفت شنبه. “و من باور دارم که ما کمپین مبارزات انتخاباتی از انرژی است که در مبارزات انتخاباتی از هیجان است این کمپین است که می تواند میلیون ها نفر از مردم به روند سیاسی که به طور معمول رأی نمی دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>